سفرهای ضروری با هواپیما زیر سایه كرونا

سفرهای ضروری با هواپیما زیر سایه كرونا

لذت سفر: از آغاز اسفند ۹۸ كه ویروس كرونا وارد كشور شد سفارش های گوناگونی برای جلوگیری از مبتلا شدن به این ویروس اعلام گردید برای نمونه پرهیز از سفر همواره جزتوصیه های اصلی برای جلوگیری از مبتلا شدن به كرونا بوده است اما با گذشت زمان تصمیم گیران همراه با اقشار مختلف مردم به این نتیجه رسیدند كه چشم انداز روشن و نزدیكی برای آخر كابوس كرونا وجود ندارد ازاین رو رویكردها در مقابله با این ویروس تغییر و به ادامه زندگی در سایه كرونا میل كرد.


فروشگاه های بزرگ، سینماها، رستوران ها و فرودگاه ها کم کم با رعایت اصول بهداشتی بازگشایی شدند و سفرهای ضروری هم مانند سایر ابعاد زندگی از سر گرفته شد با این وجود تا آخر کرونا هیچ بخشی از زندگی رنگ و بوی قبل را پیدا نمی کند.
سفر که همواره بخش شیرینی از زندگی انسان به حساب می آمد هم اکنون بیشتر برای کار، تحصیل و امور پزشکی انجام می شود گذشته از این فشار مالی حاصل از رکود اقتصادی کرونا سبب شده مسائل اقتصادی به نخستین دغدغه مردم برای انجام سفر تبدیل گردد از طرفی ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در حین سفر بیشتر از پیش برای مسافران حائز اهمیت شده است.
برپایه تحقیقات بازار اسنپ تریپ کاربران این پلت فرم آنلاین حوزه گردشگری در روزهای کرونا بیش هر وسیله نقلیه عمومی زمینی به سفر با هواپیما گرایش دارند دلیل این مورد را می توان به کوتاه بودن طول سفرهای هوایی و نیاز پیدا نکردن به میل غذا و استفاده از سرویسهای بهداشتی نسبت داد. تجربیات جهانی هم بر خطر پایین مبتلا شدن به کرونا در هواپیما در صورت استفاده از ماسک صحه گذاشته است.
اسنپ تریپ برای پاسخگویی به نیاز مشتریان در شرایط انتشار کرونا تلاش کرده شرایطی را فراهم آورد تا افراد در زمان مقایسه قیمت بلیط هواپیما در وبسایت های گوناگون این پلت فرم گردشگری را برای سفری ارزان انتخاب کنند. ازاین رو افراد نه تنها با استفاده از اسنپ تریپ می توانند تجربه خوبی از خرید اینترنتی بلیط هواپیما داشته باشند بلکه با شرایط در نظر گرفته شده به لحاظ اقتصادی هم رضایت مسافران جلب خواهد شد. افزون بر این خرید اینترنتی بلیط هواپیما از اسنپ تریپ این امکان را برای مسافران بوجود می آورد تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیمادر هواپیمایی های گوناگون بهترین بلیط را خریداری کنند.منبع:

1399/08/19
15:15:24
5.0 / 5
1573
تگهای خبر: اینترنت , بلیط , پزشك , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر