خبر خوش نوبخت برای مسافران نوروزی؛

كابوس ترافیك كرج تمام می شود؟

كابوس ترافیك كرج تمام می شود؟

به گزارش لذت سفر ایسنا/البرز معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: مفصل پروژه ادامه همت به جاده چالوس تا ۱۰ اسفند تمام می شود و با این اوصاف به نظر می آید مسافران نوروزی بتوانند از اواخر اسفند از این مسیر تردد داشته باشند.


محمدباقر نوبخت در نشست بررسی مشكلات و موانع پروژه ادامه آزادراه همت به البرز كه سه شنبه یكم بهمن در كرج برگزار شد، اظهار داشت: در آخرین بازدیدی كه در اواخر خردادماه از آزادراه تهران- شمال و آزاد راه همت- شمال صورت گرفت؛ برآورد شد كه تا آخر سال جاری این دو مسیر تكمیل و زیربار ترافیك برود.
به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، وی افزود: آماده ایم آزادراه تهران- شمال را در روزهای الله دهه فجر و ادامه همت را هم چند هفته بعدتر به بهره برداری برسانیم.
نوبخت در مورد آخرین وضعیت پروژه همت توضیح داد: دولت به تمام تعهدات خود در مورد تأمین منابع مالی مورد نیاز برای تكمیل این پروژه عمل كرده است.
وی خاطرنشان كرد: برای بهره برداری ازآن حدود ۲۰ میلیارد تومان دیگر نیاز است كه بنا شده ۱۵ میلیارد آن ظرف امروز تا فردا تامین گردد.
وی اضافه كرد: برای تأمین روشنایی این مسیر باید تیرهای برق را نصب نماییم و خوشبختانه پایلوت این سازه ها آماده است و تیرها هم بزودی نصب می شود.
وی افزود: قول داده شده تا ۱۵ اسفند همه تیرهای این مسیر نصب و روشن شود.
این مسئول افزود: هشت متر از تونل بخش جنوبی ادامه پروژه همت ریزش كرده كه استقامت سازی آن تا ۱۰ اسفندماه تمام می شود.
نوبخت افزود: مفصل پروژه ادامه همت به جاده چالوس هم تا ۱۰ اسفند تمام می شود و با این اوصاف به نظر می آید مسافران نوروزی بتوانند از اواخر اسفند از این مسیر تردد داشته باشند.
وی اظهار نمود: با عنایت به این كه افراد زیادی از تكمیل پروژه ادامه همت بهره مند می شوند حتی اگر بتوانیم یك روز زودتر از موعد پیشبینی شده آنرا به اتمام برسانیم موفقیت به حساب می آید.1398/11/01
18:51:56
5.0 / 5
5174
تگهای خبر: مسافر , نوروز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر