گزارش لذت سفر از نمایشگاه محسن وزیری مقدم

دایناسورها بار دیگر به حرکت درآمدند!

دایناسورها بار دیگر به حرکت درآمدند!

لذت سفر: این روزها کارخانه آرگو در میدان فردوسی آثار محسن وزیری مقدم را در فضای قدیمی اش به تماشا گذاشته است. این نمایشگاه که با حمایت بخش خصوصی برپا شده، مجسمه های این هنرمند را به همراه اتودهایی از وی در معرض دید مخاطبان قرار داده است.


گزارش خبرنگار بخش تجسمی ایسنا از این نمایشگاه که توسط بنیاد محسن وزیری مقدم با همکاری بنیاد پژمان: کارخانه آرگو، با عنوان «محسن وزیری مقدم: پروژه های تحقق نیافته؛ مجسمه هایی پویا، کوچک تا بزرگ (۱۳۹۷-۱۳۴۷)» برگزار می شود، به شرح زیر است:
بعد از ورود به کارخانه بلیط تهیه کرده و وارد طبقه اول می شوم. این طبقه از نمایشگاه که فضای نسبتا بزرگی را به خود مختص کرده است، شامل اتودهایی از محسن وزیری مقدم به همراه نقش برجسته ای بر روی دیوارهاست.
شاید مهم ترین اقدام برپاکنندگان این نمایشگاه که به راهنمایی شدن منظم مخاطبان کمک کرده، خط زمانی از زندگی هنری و شخصی وزیری مقدم است که توسط کیوریتور نمایشگاه، هامون وزیری مقدم تهیه شده است. این خط زمانی برمبنای یک تحقیق منسجم بر روی آثار این هنرمند شکل گرفته و به خوبی مخاطبان را برای درک بهتر آثار به معرض نمایش گذاشته شده راهنمایی می کند.
تصویری از نقش برجسته و اتودهایی که در طبقه اول به معرض نمایش گذاشته شده اند


منبع:

1400/09/09
23:19:24
5.0 / 5
1075
تگهای خبر: بلیط , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر