مدیرعامل شركت توسعه ایران گردی و جهان گردی:

صدور مجوز ستاد ملی مقابله با كرونا برای برگزاری آزمون گردشگری

صدور مجوز ستاد ملی مقابله با كرونا برای برگزاری آزمون گردشگری

به گزارش لذت سفر مدیرعامل شركت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از صدور مجوز ستاد ملی مقابله با كرونا برای برگزاری آزمون گردشگری اطلاع داد.


خشایار نیکزادفر با اشاره به اهمیت برگزاری آزمون گردشگری، تصریح کرد: این آزمون با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا، ۲۴ مرداد جاری در تهران و مراکز استان ها برگزار می شود. آزمون گردشگری با ۶۰۱۶ داوطلب، ۲۴ مردادماه در تهران و ۳۰ مرکز استان و هم جزیره کیش با دریافت مجوز از ستاد ملی مقابله با کرونا و با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی برگزار می گردد.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی افزود: در تهران برای برگزاری این آزمون، سه مرکز تعیین شده و این آزمون در دو نوبت بامداد وعصر برگزار می شود.
او یادآورشد: آزمون رشته های راهنمای ایران گردی و جهان گردی، راهنمای طبیعت گردی، راهنمای زمین گردشگری و مدیریت فنی در نوبت بامداد و آزمون رشته های مدیریت تأسیسات گردشگری، مدیریت فنی طرح تطبیق و کارشناس ارزیابی طرح تطبیق در نوبت عصر برگزار می گردد.
پیش از این به دنبال درخواست داوطلبان در خصوص تعویق زمان آزمون ها به علت شیوع کرونا، زمان آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری که قرار بود در ۱۶ اسفند ۹۸ برگزار شود، به تعویق افتاد.منبع:

1399/05/25
14:05:12
5.0 / 5
2650
تگهای خبر: شركت , طبیعت , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر