سرمایه گذاری ۵۳۹ میلیارد ریالی در صنعت گردشگری فارس

سرمایه گذاری ۵۳۹ میلیارد ریالی در صنعت گردشگری فارس

به گزارش لذت سفر مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس اظهار داشت: سرمایه گذاری 539 میلیارد ریالی در صنعت گردشگری این استان طی چهار ماه نخست سال 99 انجام شده است.


گزارش دریافتی ایرنا حاکیست که مصیب امیری پنجشنبه در این زمینه اعلام نمود: استان فارس با دارا بودن ظرفیت های بی شمار گردشگری مذهبی، فرهنگی، تاریخی، طبیعی و درمانی از جذابیت خاصی برای سرمایه گذاران برخوردارست.
وی با اعلان اینکه میزان سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در بخش گردشگری استان فارس رو به رشد است، اظهار داشت: در ۳ ماه نخست سال جاری ۲۰ موافقت اصولی برای پروژه های گردشگری صادرشده است و پیش بینی می شود صدور بیش از ۸۰ مجوز سرمایه گذاری طی سال ۹۹ صادر شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی استان فارس عنوان کرد: تعداد ۲۰ مجوز ایجاد در سال جهش تولید پیش بینی می شود که ۳۰۰ فرصت شغلی نیز به وجود می آورد.
او افزود: این پروژه ها شامل سفره خانه سنتی، هتل آپارتمان، مجتمع خدمات رفاهی تفریحی، مجتمع اقامتی پذیرایی و تفریحی است.
این مقام مسئول افزود: در ۳ ماه نخست امسال، پنج مجوز شامل دو مجتمع گردشگری، یک سفره خانه سنتی، یک هتل آپارتمان و یک اقامتگاه سنتی با حجم سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی ۵۶ نفر صادرشده است.
امیری اظهار داشت: تعداد پروژه های گردشگری در حال ساخت استان تابحال ۱۶۰ طرح و با سرمایه گذاری ۲۸ هزار میلیارد ریالی است.منبع:

1399/05/11
15:19:43
5.0 / 5
2354
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر