رونمایی از شاهكارهای خطی كتابخانه و موزه ملك

رونمایی از شاهكارهای خطی كتابخانه و موزه ملك

به گزارش لذت سفر یكی از شاهكارهای خطی كتابخانه و موزه ملی ملك در گستره فرهنگ و ادب ایران با امضای تفاهم نامه همكاری میان كتابخانه و موزه ملی ملك منتشر می شود.دانشنامه فارس با همکاری کتابخانه و موزه ملی ملک یکی از نسخه های نفیس خطی بزرگ ترین موقوفه فرهنگی ایران را در گستره فرهنگ و ادب ایران به شیوه چاپ برگردان (فاکسیمیله) در قالب نشر نفایس به کیفیت بالای هنری و فرهنگی بزودی منتشر می کند.

موقوفه آستان قدس رضوی، این تفاهم نامه همکاری فرهنگی برای نشر یکی از نفایس خطی گنجینه کتابخانه و موزه ملی ملک میان این گنجینه با دانشنامه فارس به تازگی به امضای غلامرضا خواجه سروی مدیر عامل موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و کوروش کمالی سروستانی مدیر دانشنامه فارس رسیده است.

پیرو سیاست های فرهنگی آستان قدس رضوی درباره چاپ آثار و نفایس متعلق به گنجینه های فرهنگی به شیوه هنری و نفیس، دستاوردی برجسته و نیکو برای فرهنگ وران و هنردوستان دربرخواهد داشت.

یکی از نسخه های نفیس خطی گنجینه ملک در حوزه فرهنگ و ادب بدین ترتیب در یک سال آینده به شیوه چاپ نسخه برگردان منتشر خواهد شد و نمونه ای شاخص در بازنشر نفایس خطی در کشور عرضه خواهد نمود.

جزییات دقیق چاپ این نسخه نفیس خطی با پیشرفت کار در آینده به آگاهی دوستداران فرهنگ و هنر کشور خواهد رسید.منبع:

1399/04/31
14:15:26
5.0 / 5
2596
تگهای خبر: روستا , فرهنگی , كیفیت , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر