مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

تعطیلی هتل های كشور به علت كرونا همچنان ادامه دارد

تعطیلی هتل های كشور به علت كرونا همچنان ادامه دارد

به گزارش لذت سفر مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، اظهار داشت: به علت انتشار كرونا و تمهیدات اندیشیده شده در اینباره تعطیلی هتل های كشور به علت كرونا همچنان ادامه دارد.به گزارش لذت سفر به نقل از مهر، محمد رضا پوینده پس از ظهر چهارشنبه در دیدار با استاندار سمنان به میزبانی دفتر وی، ضمن بیان اینکه مجموعه هتل های تحت پوشش گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی به دلیل انتشار کرونا در کشور تعطیل و غیر فعال است، ابراز کرد: در این استان چهار هتل، تحت مدیریت مجموعه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در شهرهای، سمنان، شاهرود، دامغان و بسطام وجود دارد که هم اکنون تمامی این مراکز تعطیل هستند.
وی با اشاره به اینکه در صورت تأیید ستاد ملی مقابله با کرونا، می توان تمهیداتی اندیشید که در بخش اقامتی هتل ها، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، شاهد پذیرش میهمان باشیم، اضافه کرد: تا آن زمان موقتاً هتل های استان تعطیل هستند.
مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، با اشاره به اینکه استان سمنان دارای پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری بسیار فراوانی است که می تواند بعنوان یک مقصد گردشگری پر مخاطب، معرفی شود، بیان نمود: بخش اقامتی هتل جهانگردی و ایرانگردی شهرستان سمنان اخیرا تجهیز و نوسازی شده است.
پوینده با اشاره به اینکه تبدیل و گذر از معبر به مقصد گردشگری، اقدام دشواری است و طی فرایندی خاص، شکل می گیرد، تصریح کرد: با تقویت زیر ساخت ها و توجه به رویدادها می توان شاهد تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد بود.
وی درباره اقدامات انجام شده در استان سمنان نیز، بیان نمود: بیشترین مرمت آثار باستانی کشور، در این استان به انجام رسیده و می توان گفت سمنان در این بخش، جزو استان های سرآمد و همواره در میان سه استان اول کشور است.
مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی با تاکید بر اینکه با عنایت به شرایط خاص و مقررات وضع شده، جذب سرمایه گذار، اقدام خیلی سخت و دشواری است، اظهار داشت: مسؤلان گردشگری استان سمنان به منظور جلب مخاطبان و گردشگران با در نظر گرفتن جامعه هدف، می توانند در شبکه های استانی کشور تبلیغ کنند.

1399/02/05
20:48:50
5.0 / 5
3535
تگهای خبر: باستانی , شهر , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر