در گزارش لذت سفر عنوان شد

واگذاری نمایشگاه های گردشگری خارجی

واگذاری نمایشگاه های گردشگری خارجی

به گزارش لذت سفر معاون سرمایه گذاری شركت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی درباره واگذاری نمایشگاه های گردشگری خارجی به بخش خصوصی توضیحاتی ارائه نمود.محمد ثابت اقلیدی معاون سرمایه گذاری شركت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: شركت در نمایشگاه های گردشگری خارجی به استناد قانون تشكیل وزارت میراث فرهنگی به شركت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی واگذار شد. طبق بند ۲ آیین نامه معاملاتی شركت مادر تخصصی موظف به اعلان فراخوان عمومی جذب مجری برگزاری پاویون ایران در نمایشگاه های خارجی در جراید هستیم از طرفی به جهت اینكه تنها به درج در روزنامه بسنده نكرده باشیم، این فراخوان را به تمام شركت ها، ادارات كل میراث فرهنگی استان ها، رؤسای تشكل های گردشگری و صنوف اعلام نموده ایم تا آنها كه واجد شرایط هستند، موافقت خویش را اعلام كنند.
وی اضافه كرد: از امروز هم كمیته فنی و بازرگانی شركت مادر تخصصی جلسات خویش را شروع كرده است تا بهترین مجری را انتخاب نماید. این نوید را می دهیم كه شركت به دنبال آن هست كه بستری فراهم گردد تا همه فعالان گردشگری علاقه مند بتوانند در این رویدادها شركت نمایند.
معاون سرمایه گذاری شركت توسعه ایرانگردی و جهانگردی همینطور درباره واگذاری پاویون ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور به كانون جهانگردی و اتومبیلرانی اظهار داشت: كانون طبق تصمیم شورای سیاست گذاری نمایشگاه های بین المللی در ابتدای سال جاری بعنوان مجری تمام نمایشگاه های خارجی در سال ۹۸ تعیین شده بود، كه با ابلاغ معاون گردشگری كشور در ماه آبان، پاویون این نمایشگاه ها به شركت مادر تخصصی واگذار شد و این شركت هم در حال انتخاب مجری برای این پاویون ها است.
ثابت اقلیدی در انتها اظهار داشت: ما برای نمایشگاه فیتور متقاضی نداریم چون زمان برگزاری این نمایشگاه در اسپانیا نزدیك است. غرفه سازی و گرفتن زمین كار زمان بری بود. كانون اتومبیلرانی درخواست شركت در فراخوان را داده و ما آنرا در دست بررسی داریم. كمیته فنی و بازرگانی در اینباره هنوز تصمیم گیری نكرده است. منتهی از آنجائیكه كانون سال های پیش پاویون ایران را در اختیار داشت، بعضی از كارها را انجام داده است. عقلانیت هم بر این هست كه چون با كمبود وقت مواجه هستیم كانون همان كار را با همكاری شركت مادر تخصصی ادامه دهد چون اگر الان هر كسی بخواهد جایگزین شود، به نمایشگاه نمی رسد. ما نهایت تدبیر را به كار می گیریم تا این پاویون در نمایشگاه فیتور به نحو احسنت برپا شود.
 


منبع:

1398/10/21
22:52:58
5.0 / 5
5328
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر