پیام تسلیت مونسان در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

سردار محبوب دل ها در قلب تمام ایرانی ها زنده می ماند

سردار محبوب دل ها در قلب تمام ایرانی ها زنده می ماند

لذت سفر: به دنبال شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، وزیر میراث فرهنگی در پیامی این ضایعه بزرگ را به مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری، خانواده معزز شهید و ملت شهید پرور ایران تسلیت گفت.به گزارش لذت سفر به نقل از مهر، متن پیام علی اصغر مونسان به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدو الله ضد و من هم من قضی نحبه و من هم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا
«جهان تشیع و ایران اسلامی سردار بزرگ و ظلم ستیز، مدافع حریم و حرم، مجاهد نستوه و خدمتگزار محبوب ایرانی ها را از دست داد. سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده بی مثال نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعد از عمری مجاهدت و افتخارآفرینی در راه دفاع از كیان اسلام و مبارزه با دشمنان دین و قرآن به افتخار شهادت نائل شد. بزرگ مردی كه به تعبیر مقام معظم رهبری شهید زنده بود و از این پس در قلب تمام ایرانی ها زنده و جاودانه خواهد ماند. بدون شك او سردار محبوب دل های ایرانی ها و بخصوص مظلومان بود، نماد خدمت بود و خواهد ماند، شهادتش هم به ملت سرافزار و قهرمان ایران نیرویی مضاعف در تقابل با استكبار جهانی بخصوص آمریكای تروریست خواهد بخشید.
شهادت شكوهمند آن سردار شجاع و بی نظیر را به مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری اسلامی ایران، نیروهای خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده معزز آن شهید بزرگوار و ملت شهیدپرور ایران اسلامی تسلیت می گویم. پروردگار متعال روح آن اسطوره ایثار و حماسه را در بهشت برین با مولی الموحدین امیرالمؤمنین (ع) محشور گرداند.
علی اصغر مونسان
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی»

1398/10/15
13:10:16
5.0 / 5
5313
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر