با حضور ۵۰ هنرمند روس

روزهای فرهنگی روسیه در ایران

روزهای فرهنگی روسیه در ایران

به گزارش لذت سفر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با همكاری وزارت فرهنگ فدراسیون روسیه، روزهای فرهنگی روسیه در ایران روز شنبه (۱۸ آبان ماه) ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار می نماید.به گزارش لذت سفر به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شهرهای تهران و قزوین، در ایام ۱۸ تا ۲۳ آبان میزبان مقامات فرهنگی دو كشور و سفرا و دیپلمات های خارجی مقیم ایران هفته فرهنگی روسیه در ایران هستند.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزارت فرهنگ فدراسیون روسیه میزبان این برنامه هستند كه در اجرای برنامه از همكاری بنیاد رودكی و مجموعه فرهنگی و تاریخی نیاوران و نهادهای فرهنگی شهر قزوین و روس كنسرت روسیه بهره می گیرند.
مراسم افتتاحیه این برنامه، روز شنبه (۱۸ آبان ماه) ساعت ۱۵ با حضور و سخنرانی ابوذر ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و استپانف، معاون وزیر فرهنگ روسیه در تالار وحدت برگزار می گردد.
همچنین، نمایشگاه هنرهای سنتی روسیه (۱۹ آبان ماه) در مجموعه فرهنگی و تاریخی كاخ نیاوران برپا می شود و به مدت چهار روز دایر است.
معاون وزیر فرهنگ روسیه به همراه هیأتی متشكل از ۵۰ تن از هنرمندان برجسته این كشور با همكاری اداره كل همكاریهای فرهنگی و امور ایرانی ها خارج از كشور، رایزنی فرهنگی ایران در روسیه و سفارت روسیه در تهران به كشورمان می آیند. این هیأت فرهنگی و در رأس آن معاون وزیر فرهنگ روسیه در برنامه سفر خود به كشورمان علاوه بر دیدار با رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و دیگر مقامات و مسؤلان كشورمان، بازدیدی از كاخ نیاوران و موزه ملی ایران خواهند داشت.

1398/08/14
10:00:53
5.0 / 5
4806
تگهای خبر: تاریخی , سفر , شهر , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر