خدمات رسانی 8 استان معین به زائرین اربعین در مرز مهران

خدمات رسانی 8 استان معین به زائرین اربعین در مرز مهران

به گزارش لذت سفر جوان آنلاین نوشت: به اربعین حسینی نزدیك می شویم و حال و هوای استان های مرزی بیشتر از هر چیز مبین این مورد است. مقرر است هشت استان معین امكانات و تجهیزات خویش را در مرز مهران برای خدمات دهی به زائرین مستقر كنند. موضوعی كه به خاطر حجم بالای استقبال زائرین از این مرز برای ورود و خروج ضروری به نظر می آید.


روز شمار آغاز راهپیمایی اربعین به سرعت پیش می رود و در این میان، در كنار زائرانی كه خویش را برای حضور در این كنگره عظیم آماده می كنند، مسؤلان استان های مرزی، روز و شب ندارند و درصدد تأمین امكانات، تجهیزات و مایحتاج زائرین هستند تا شكوه اربعین امسال چشم دشمنان را كور كند. با عنایت به انتخاب مرز مهران از سوی زائرین بعنوان نخستین گذرگاه خروج از ایران، كم كم هشت استان معین در این مرز مستقر می شوند تا به عرضه خدمت بپردازند. وضعیت راه ها و روشنایی آنها در استان های منتهی به مرزها خوب و ایمن سازی شده و فروش بلیط قطارها هم بدون افزایش قیمت از امروز شروع می شود.

به اربعین حسینی نزدیك می شویم و حال و هوای استان های مرزی بیشتر از هر چیز مبین این مورد است. مقرر است هشت استان معین امكانات و تجهیزات خویش را در مرز مهران برای خدمات دهی به زائرین مستقر كنند. موضوعی كه به خاطر حجم بالای استقبال زائرین از این مرز برای ورود و خروج ضروری به نظر می آید.

1398/07/04
20:32:58
5.0 / 5
5348
تگهای خبر: بلیط , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر