رئیس مركز تهران هوشمند خبر داد

تلاش شهرداری تهران برای ایجاد تحول مبتنی بر تکنولوژی های روز

تلاش شهرداری تهران برای ایجاد تحول مبتنی بر تکنولوژی های روز

لذت سفر: رییس مرکز تهران هوشمند از تلاش شهرداری تهران برای ایجاد تحول مبتنی بر تکنولوژی های روز آگاهی داد.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، ایمان صادق زاده در آیین شروع فروش غیرحضوری گوشت و کالاهای اساسی در بستر سامانه شهرزاد که در قالب یکصد و سی و یکمین پویش امید و افتخار انجام شد اظهار داشت: مرکز تهران هوشمند از طرف شهردار تهران متولی فناوری و نوآوری در شهر تهران قرار گرفته است و اجرای برنامه کاربردی شهرزاد مقرر است درگاه جامع خدمات شهرداری باشد و با تحول مبتنی بر تکنولوژی خدمات را عرضه نماید.
وی اشاره کرد: شهرداری تهران برای ایجاد تحول مبتنی بر تکنولوژی های روز تلاش می کند و متولی این مساله نیز مرکز تهران هوشمند قرار داده شده است.
وی افزود: ۲۰ خدمت در شهرزاد ارائه می شود و قابلیت دسترسی برای تمام شهروندان دارد و بنا داریم مابقی برنامه ها را نیز اضافه نماییم.
در ادامه این مراسم داوود قربانیان، مدیرعامل فروشگاه شهروند نیز اظهار داشت: در عرصه فضای کسب وکار و تجاری سالهاست که متفکرین این حوزه به خلق ارزش به عنوان یک عنصر توجه می کنند. این خلق ارزش به دغدغه عرضه کنندگان و تولیدکنندگان تبدیل گشته که یکی از این موضوعات، ارائه خدمات باکیفیت، ارزان و بی منت است.
وی افزود: امروز باتوجه به مشکلات ترافیک، عرضه کالا و خدمات اگر با بهره گیری از تکنولوژی نباشد، ارزش خودرا از دست می دهد. زنجیره گسترده ای از خدمات الکترونیک در شهرداری وجود دارد و ارزش افزوده ای به وجود آورده که مردم انتظار داشتند تکمیل و بی عیب و نقص شود و جای ارائه کالا در این زنجیره خالی بود که مورد توجه قرار گرفته است. با این اقدام هر روز بهتر از روز گذشته به شهروندان خدمات ارائه خواهد شد و شهرداری خدمات بهینه ای را برای مردم فراهم می آورد.
وی با اعلان اینکه ایجاد میادین میوه و تره بار و مجموعه شهروند موجبات یکنواختی و گستردگی خوبی را فراهم نمود، اظهار داشت: باتوجه به افزایش جمعیت نیاز به گستردگی این مراکز بیش از پیش احساس می شد و ما امروز به سمتی رفتیم که سرعت، کیفیت، پویایی و هدفمندی را در دستور کار قرار دهیم.
وی با اشاره به این که سامانه شهرزاد مجموعه ای از خدمات را در دو بخش ارائه می دهد، تصریح کرد: ارائه خدمات و عرضه کالاهای اساسی تنظیم بازار از نکاتی بود که باید مورد توجه قرار می گرفت و به شهرزاد اضافه می شد. در همین راستا کارت هایی در اختیار شهروندان بود که به فروشگاه ها مراجعه کنند و در همین راستا با همت شهردار تهران و تلاش همکاران فضایی فراهم می شود که شهروندان خدمات دولت را درب منزل دریافت نمایند.
وی اشاره کرد: این زنجیره ها به سمت و سویی خواهد رفت که خدمات ارزش افزوده و کالایی که دولت برای آن یارانه می دهد، در قالب ابرپروژه شهرزاد به شهروندان ارائه شود. این الگو قابلیت تست و توسعه به تمام هموطنان در سراسر کشور را خواهد داشت و هدف ما این است در سایه تدبیر شهردار تهران، به عنوان ابزار کمکی دولت، از این فضا استفاده نمائیم تا در زنجیره خلق ارزش در شهرداری اثرگذار باشیم.
منبع:

1403/04/15
10:59:03
5.0 / 5
83
تگهای خبر: برنامه , تولید , خدمات , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر