براساس توافقنامه منعقده انجام می شود؛

عرضه تخفیف ۵ تا ۴۰ درصدی هتل به دارندگان هنرکارت

عرضه تخفیف ۵ تا ۴۰ درصدی هتل به دارندگان هنرکارت

لذت سفر: به گزارش لذت سفر، مدیرعامل شرکت هنرکارت وابسته به صندوق اعتباری هنر از بهره مندی دارندگان هنرکارت از خدمات هتل های ایرانگردی و جهانگردی با تخفیف ویژه اطلاع داد.


به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا از مرکز روبط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، حیدر مرادی، با اشاره به جزییات بهره مندی اعضای دارنده هنر کارت از تخفیف هتل ها، اظهار داشت: بر طبق توافقنامه منعقد شده با شرکت ایرانگردی و جهانگردی، دارندگان هنرکارت می توانند با تخفیف ۵ تا ۴۰ درصدی بنا به فصل و نوع هتل، از امکانات اقامتی ۴۷ هتل این مجموعه بهره مند شوند.
وی اضافه کرد: هنرکارت در نظر دارد با توسعه و تجمیع حمایت ها، گسترش ارتباط و همکاری با نهادها و سازمان های خدمات محور، فصل نوینی را در ارائه خدمات به هنرمندان کشور در قالب هنرکارت رقم زند که در نخستین گام برای بهره مندی اعضای هنرکارت از خدمات اقامتی و پذیرایی ارزان قیمت، این توافقنامه همکاری به امضا رسید.
مدیرعامل هنرکارت تصریح کرد: متقاضیان می توانند جهت بهره مندی از تسهیلات مراکز اقامتی بوسیله سایت هنرکارت به آدرس ttps: //honar.cards/Reservation/Register نسبت به رزرو و بهره مندی از تخفیف مراکز اقامتی اقدام نمایند.


1401/06/16
00:01:57
5.0 / 5
239
تگهای خبر: خدمات , سایت , شركت , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر