ضرغامی:

پل معلق شیشه ای هیر در استان اردبیل تبدیل به یک برند گردشگری شده است

پل معلق شیشه ای هیر در استان اردبیل تبدیل به یک برند گردشگری شده است

به گزارش لذت سفر، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اعلان اینکه پل معلق شیشه ای شهر هیر در استان اردبیل به یک برند گردشگری تبدیل گشته است، اظهار داشت: از راه اندازی فازهای بعدی این پروژه به شکل همه جانبه حمایت می نماییم.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایرنا عزت الله ضرغامی که به استان اردبیل سفر کرده است، در بازدید از پل معلق شیشه ای شهر توریستی هیر در این استان اظهار داشت: پل معلق شیشه ای هیر یکی از ابتکارات و ایده های نوین در زمینه گردشگریست که زیبایی خاصی به استان اردبیل داده و سیمای منطقه را تغییر داده است.
وی با اعلان اینکه پل معلق هیر یکی از پروژه های مهم و هیجانی گردشگری درکشور است، بیان کرد: طراحی وساخت این پل به دست توانمند مهندسان بومی انجام شده که قابل تقدیر و قدردانی است.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن قدردانی از سرمایه گذاران و مدیران مجموعه پل شیشه ای هیر ومسئولان استان ومیراث فرهنگی استان درراه اندازی این پل اظهار داشت: اکنون این پل به یک برندگردشگری درکشور تبدیل گشته است.
ضرغامی بررفع موانع توسعه مجموعه پل شیشه ای هیر اصرار کرد و اظهار داشت: این موانع به زودی برطرف می شود و از سرمایه گذاران و مدیران مجموعه جهت راه اندازی فازهای بعدی پروژه پل شیشه ای هیر به شکل همه جانبه حمایت می شود.
وی اشاره کرد: حمایت ازراه اندازی پروژه های گردشگری هیجانی در کشور مبنای کار است و اردبیل با داشتن مجموعه هایی مانند پل شیشه ای هیر و دوچره هوایی و زیپ لاین در این عرصه موفق عمل کرده است.
وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی یادآورشد: یکی از نکات حائز اهمیت خانواده محور بودن مراکز گردشگریست که درپل هیر این مساله به خوبی جا افتاده است.


منبع:

1401/05/23
15:35:14
5.0 / 5
406
تگهای خبر: برند , توریست , سفر , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر