وزیر میراث فرهنگی:

علیصدر باید سودآور باشد

علیصدر باید سودآور باشد

لذت سفر: همدان دیدار چهره به چهره نماینده تام الاختیار رییس جمهور با مردم تویسرکان در فرمانداری شهرستان تویسرکان اجرا شد.


امروز در دیدار مردمی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مواردی از قبل لزوم بازبینی در آمبولانس فرسوده شهرستان، استخدام نیروهای جدید، تکمیل و تجهیز بیمارستان های شهرستان عنوان شد.
یکی از اعضای شورای شهر تویسرکان نیز در این دیدار مشکلات کمربندی اصلی شهر را بیان نمود. همین طور موضوع بازبینی قسمت اداری آرامستان تویسرکان به عنوان یکی دیگر از مشکلات شهرستان عنوان شد.
از دیگر موضوعات مطرح شده در این دیدار سرانه سبز شهرستان تویسرکان و طرح جامع گردشگری تویسرکان بود.
در ادامه عضو شورای شهر سرکان درباره مشکل آب شهرستان و موضوع آب بندهای شهرستان گفتگو نمود و پیشنهاد نمود سد مخزن آب در شهرستان ایجاد تا مشکل آب حل شود.
همین طور در این دیدار در مورد مشکل کمربندی شهر که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و نیازمند اعتبار است مواردی عنوان شد.
دیگر نماینده شورای شهر تویسرکان در این دیدار لزوم تبدیل تپه باباکمال را به منطقه گردشگری بیان کرد و لزوم اصلاح و روکش آسفالت فرسفج به غرب کشور را بیان کرد.
دادستان تویسرکان نیز در این دیدار اظهار داشت: تخلفاتی که احساسات را جریحه دار کند آنچنان نیست و پرونده های شهرستان همانند دیگر مناطق است، زندان در وسط شهر و در بافت قدیمی قرار دارد.
وی افزود: زندان تویسرکان امنیت ندارد و این منطقه یکی از لطمه پذیرترین مناطق شهر است، ظرفیت زندان تویسرکان ۱۵۰ نفر است و با سیاست های حبس زدایی تعداد زندانیان را کاهش دادیم، زمینی هم برای انتقال زندان از مرکز شهر اختصاص پیدا کرده چونکه وجود زندان در مرکز شهر به صلاح نیست، این طرح ارائه و تایید شده و نیازمند تخصیص اعتبار هستیم.
مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر نیز در این دیدار
از دغدغه های علیصدر پس از انتشار ویروس کرونا، همجواری روستا و علیصدر اشاره نمود و اظهار داشت: به سبب این موقعیت گردشگری منطقه علیصدر مهاجرپذیر است.
کریم ملکی از محیا نبودن زیرساخت ها و تاسیسات در مجتمع توریستی علیصدر گفت و بیان کرد: در این منطقه گردشگری پس از انقلاب هیچ هتل و مرکز گردشگری ایجاد نشده است.
وی ضمن درخواست جذب اعتبارات لازم برای روستای هدف گردشگری علیصدر، به لزوم ایجاد و بهبود زیرساخت جاده علیصدر اشاره و درخواست کرد: زیرساخت های لازم برای دسترسی در سطح مطلوب برای این منطقه در نظر گرفته شود.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پاسخ به این درخواست ها اظهار داشت: اجازه دهید آخرین وضعیت علیصدر را بررسی نموده و راجع به آنجا تصمیمات لازم را بگیریم.
سیدعزت الله ضرغامی افزود: در مورد علیصدر باید جلسات کارشناسی تشکیل دهیم و معتقدیم این مجموعه باید سودآور باشد. به زودی به همدان برمی گردم و از علیصدر بازدید می کنم و جلسه تصمیم گیری دراین زمینه خواهیم داشت.1401/05/07
13:37:36
5.0 / 5
308
تگهای خبر: توریست , روستا , شركت , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر