بررسی مبحث حذف تابلوی هتل ها توسط شهرداری تهران در شورای شهر

بررسی مبحث حذف تابلوی هتل ها توسط شهرداری تهران در شورای شهر

لذت سفر: عضو شورای شهر تهران با اشاره به قوانین موجود و اقدام شهرداری در حذف تابلوی هتل ها، به جامعه هتل داری قول پیگیری و حل این مشکل را داد.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، اولین جلسه هم اندیشی جامعه حرفه ای هتلداران استان تهران با رئیس کمیته گردشگری و میراث فرهنگی شورای شهر تهران برگزار شد که احمد علوی بر تلاش این شورا برای تحقق شعار «تبدیل تهران به مقصد گردشگری» تصریح کرد و اظهار داشت: به این منظور با همکاری و همراهی هتل داران میتوان موانع و مشکلات را شناسایی و برطرف ساخت.

یکی دیگر از موضوعات یاد شده توسط رئیس هیات مدیره جامعه حرفه ای هتل داران، مبحث حذف تابلوی هتل ها توسط شهرداری تهران بر مبنای قوانین موجود بود که در این حوزه هم علوی قول همکاری و رفع مشکل را داد.

وی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات جامعه هتل داری در کمیته گردشگری شورای شهر تهران، کرسی حقوقی برگزار می گردد تا مشکلات حقوقی بحث و برای رفع آنها برنامه ریزی صورت بگیرد اضافه کرد: یکی از سیاست های اصلی ما جذب توریست برای تهران است و طبیعتا توریست هم به محل اقامت نیاز دارد.
بنابراعلام روابط عمومی شورای شهر تهران، وی افزود: بدین منظور تمام تلاش خویش را جهت کمک به جامعه هتل داری انجام خواهیم داد تا در تهران مشکلی بابت اقامت گردشگران وجود نداشته باشد.

منبع:

1401/03/24
08:33:44
5.0 / 5
230
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر