ثبت 266 رشته صنایع دستی خانگی در سامانه پایش کسب وکار

ثبت 266 رشته صنایع دستی خانگی در سامانه پایش کسب وکار

لذت سفر: مدیرکل دفتر پشتیبانی از تولید صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ثبت 266 رشته صنایع دستی خانگی در سامانه دبیرخانه هیئت مقررات زدایی و پایش کسب وکار آگاهی داد.


به گزارش لذت سفر به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی و اطلاع رسانی، فرهاد فلاح اظهار داشت: باتوجه به دستور هیئت مقررات زدایی و پایش کسب وکار، ۲۶۶ رشته صنایع دستی که قابلیت اجرا در منازل را دارند بصورت اعلانی همراه کاربرگ های اطلاعات مرتبط به دبیرخانه مشاغل خانگی ارسال و در سامانه آن دبیرخانه بارگزاری شد.
مدیرکل دفتر پشتیبانی از تولید صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، در مورد اعلان محور بودن این ۲۶۶ رشته اضافه کرد: متقاضیان این رشته ها می توانند بمحض ثبت نام در سامانه مربوطه کارگاه خودرا راه اندازی و فعالیت کنند.
او افزود: پس از ثبت نام، کارشناسان از کارگاه ها بازدید کرده و در صورت تایید یا اصلاح روش و مواد اولیه نسبت به صدور مجوز تولید اقدام می شود.
فلاح اشاره کرد: متقاضیان می توانند به سامانه g۴b.ir یا mojavez.ir مراجعه نموده و از لینک صنعت و معدن وارد مجوزهای صنایع دستی خانگی شده و بعد از مطالعه شرایط ثبت نام کرده و فعالیت کنند.


منبع:

1401/02/26
10:01:18
5.0 / 5
367
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر