معاون وزیر میراث فرهنگی مطرح كرد:

هتل بوتیک ها و ایجاد نمایشگاه های دائمی برنامه اصلی وزارت در ۱۴۰۱

هتل بوتیک ها و ایجاد نمایشگاه های دائمی برنامه اصلی وزارت در ۱۴۰۱

خراسان جنوبی معاون امور مجلس و استانهای وزیر میراث فرهنگی اظهار داشت: ایجاد هتل بوتیک و بوم گردی ها در دستور کار جدی وزارت است و همینطور بر گسترش هتل آپارتمان ها در استان هایی که جاذبه های گردشگری مطلوب دارند تاکید گردیده است.


جواد واحدی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: در حوزه ایجاد زیرساخت های گردشگری در استان ها گام های ویژه ای برداشته می شود
وی با اشاره به اینکه برای سرمایه گذاران وام هایی از محل صندوق توسعه ملی و تبصره 18 در اختیار این افراد قرار می گیرد، اضافه کرد: برای کارگاه های صنایع دستی موقعیت ویژه ای را در نظر گرفتیم تا افراد بتوانند از وام های ارزانقیمت و طویل المدت استفاده کنند.
معاون امور مجلس و استانهای وزیر میراث فرهنگی بیان نمود: ایجاد هتل بوتیک و بوم گردی ها در دستور کار جدی وزارت است و همینطور بر گسترش هتل آپارتمان ها در استان هایی که جاذبه های گردشگری مطلوب دارند تاکید شده که خراسان جنوبی جزو آن هاست و در این حوزه تسهیلات خوبی به سرمایه گذاران اعطا می شود.
وی با تکیه بر برندسازی و بازاریابی مجازی، خاطرنشان کرد: یکی از خلاهای مهم در حوزه صنایع دستی بحث برندسازی است؛ باید بپذیزیم که در حوزه برندسازی و فروش مشکل داریم.
معاون امور مجلس و استانهای وزیر میراث فرهنگی بیان نمود: در این عرصه دو راهکار اندیشیده شده که شامل ثبت برند و معرفی آن و ایجاد نمایشگاه سالانه و فصلی برای استان هاست.

وی ضمن اشاره به آمادگی برای انعقاد تفاهمنامه با شهرداری ها و عرضه تسهیلات در این عرصه، خاطرنشان کرد: از شهرداران می خواهیم تا در صورت امکان ظرفیت و مکان های مناسب را در اختیار صنایع دستی قرار دهند تا بتوانیم برای ساخت نمایشگاه دائمی صنایع دستی کمک کننده باشیم.1401/02/19
10:09:54
5.0 / 5
698
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر