وزیر كشور:

عراق آمادگی لغو روادید زمینی را ندارد

عراق آمادگی لغو روادید زمینی را ندارد

به گزارش لذت سفر قزوین وزیر کشور در حاشیه سفر به قزوین ضمن اشاره به لغو روادید میان عراق و ایران در سفرهای هوایی، بیان نمود: در تلاش هستیم بتوانیم شرایط لازم برای لغو ویزای زمینی را هم فراهم نماییم اما هم اکنون کشور عراق برای لغو روادید زمینی آمادگی ندارد.


احمد وحیدی در حاشیه سفر به قزوین در جمع خبرنگاران بیان نمود: با اشاره شایعات فضای مجازی در مورد ناامنی در مرزهای شرقی و شمال غرب کشور باید بگویم این اخبار شایعاتی بیش نیست و صرفاَ توسط دشمنان این مرز و بوم بوجود آمده است؛ وزارت کشور همواره تلاش دارد با همسایگان در جهت اینجا امنیت پایدار در منطقه تعامل سازنده برقرار کند.
وی ضمن اشاره به این که امنیت کشور عزیزمان از خطوط قرمز ماست، خاطرنشان کرد: کشور از نظر امنیت در وضعیت خوبی قرار دارد و مرزهای کشور لحظه به لحظه توسط نیروهای امنیتی رصد و در صورت هرگونه تعرض احتمالی به خاک کشور با عاملان به شدت برخورد می شود؛ دشمنان بدانند که ما در مبحث امنیت با احدی تعارف نداریم.
وزیر کشور در انتها ضمن اشاره به لغو روادید میان عراق و ایران در سفرهای هوایی، بیان نمود: در تلاش هستیم بتوانیم شرایط لازم برای لغو ویزای زمینی را هم فراهم نماییم اما هم اکنون کشور عراق برای لغو روادید زمینی آمادگی ندارد.
منبع:

1401/02/09
13:02:31
5.0 / 5
468
تگهای خبر: سفر , فضا , ویزا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر