نیكزاد:

امنیت غذایی همسو با امنیت ملی و اقتدار کشور است

امنیت غذایی همسو با امنیت ملی و اقتدار کشور است

نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امنیت غذایی همسو با امنیت ملی و اقتدار کشور در منطقه است و باید به آن توجه ویژه ای شود.


به گزارش لذت سفر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اردبیل، سرعین، نمین و نیر، در جلسه قرارگاه امنیت غذایی کشور، اظهار نمود: صادقانه بگویم، زمانی که دکتر ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی از مجلس رفت و به دولت پیوست، مجلس شورای اسلامی متضرر شد و یک نیروی خدوم و مردمی را از دست داد، ایشان بسیار متدین، پیگیر و آشنا به امور بخش کشاورزی بود و بخش را کاملا رصد می کرد و دغدغه کشاورزان را داشت، با وجود متضرر شدن مجلس اما حضور ایشان در وزارت جهاد کشاورزی سبب شادمانی نیروهای انقلابی مجلس و دولت مردمی است.
نماینده مردم اردبیل، سرعین، نمین و نیر اظهار داشت: عدم هماهنگی یکی از علل اصلی ناکامی دولت قبل در بهبود معیشت و تأمین سفره مردم بود.
وی در ارتباط با اهمیت امنیت غذایی تصریح کرد: مقام معظم رهبری بر امنیت غذایی تاکید بسیار دارند و امنیت غذایی را همسو با امنیت ملی و قدرت در منطقه می دانند.
نیکزاد خاطرنشان کرد: مبحث آمایش سرزمین در حوزه کشاورزی بسیار حائز اهمیت می باشد و حقیقت غیرقابل انکار است که اگر در دولت آقای رئیسی و در وزارت آقای ساداتی نژاد اتفاقی نیفتد، بعید است دیگر اتفاق خاصی رخ دهد.
وی تصریح کرد: کشت وسیع محصولات کشاورزی و پیشگیری از خرده مالکی و هم در دسترس بودن ماشین آلات کشاورزی و اهمیت دادن به مکانیزاسیون باید مورد توجه خاص قرار گیرد.

1400/12/25
21:18:32
5.0 / 5
481
تگهای خبر: سفر , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر