دو دز واکسن شرط ورود به موزه ها در نوروز

دو دز واکسن شرط ورود به موزه ها در نوروز

به گزارش لذت سفر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام نمود: صدور بلیت برای بازدیدکنندگان موزه ها بعد از احراز سلامت آنها و استعلام تزریق دو دُز واکسن کرونا امکان پذیر شد.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، علیرضا طالبی، مدیرکل فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت فضای مجازی این وزارتخانه اظهار داشت: بر طبق بند یک مصوبات هشتادوششمین جلسه ستاد ملی کرونا در امتداد اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماریهای همه گیر کووید-۱۹، سامانه امید در اختیار وزارتخانه قرار گرفت و سامانه یکپارچه بلیت الکترونیکی ابنیه فرهنگی تاریخی به سامانه هوشمند بیماریهای فراگیر (امید) متصل شد.
او اضافه کرد: در تمام اماکن فرهنگی تاریخی بعد از دریافت کد ملی یکی از اعضای خانواده و در صورت قرنطینه نبودن این شخص و دریافت حداقل دو دُز واکسن برای تمام اعضای خانواده، بلیت صادر می شود.
طالبی با تاکید بر تهیه بلیت بصورت الکترونیکی در بازدیدهای نوروزی موزه ها، اظهار نمود: از دو طریق سایت http: //bilit.tafrihati.com و اپلیکشین «تاپ» امکان خرید بلیت الکترونیکی وجود دارد که در وضعیت فعلی بهتر است بلیت از این دو طریق و بصورت الکترونیکی تهیه شود.
مدیرکل فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت فضای مجازی درباره اتصال تاسیسات گردشگری به سامانه امید، اظهار داشت: هتل ها و اماکن اقامتی نیز به سامانه http: //myst.mcth.ir (جانا)، متصل شده اند که صحت سلامت پرسنل و گردشگران بوسیله ورود کد ملی مشخص و در صورت سلامت تایید می شود.
منبع:

1400/12/23
12:39:59
5.0 / 5
1132
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر