در قالب بخش های مختلف؛

جدول اولین جشنواره ملی موسیقی نوای مهر منتشر گردید

جدول اولین جشنواره ملی موسیقی نوای مهر منتشر گردید

لذت سفر: جدول اجراهای اولین جشنواره ملی موسیقی نوای مهر که از 11 اسفند کار خودرا در تهران شروع کرده، منتشر گردید.به گزارش لذت سفر به نقل از ستاد خبری اولین جشنواره ملی موسیقی«نوای مهر»، جدول اجراهای اولین جشنواره ملی موسیقی«نوای مهر» که از ۱۱ اسفندماه کار خودرا در تهران آغاز نموده در قالب بخش های مختلف منتشر گردید.
تالار رودکی از ساعت ۱۵: ۴۵ روز جمعه ۱۳ اسفند میزبان گروههای کر جشنواره می شود. بر این اساس گروههای «شقایق»، «پارسه»، «طنین»، «آسمان»، «اداره کل آموزش و پرورش فارس» و «مهر وطن» به ترتیب در این روز در تالار رودکی اجرا می شوند.
همچنین، شنبه ۱۴ اسفند اجراها در تالار وحدت از سر گرفته می شود. گروههای «سنتورنوازان انوشه»، «ساز و آواز جام»، «مهربانگ»، «نغمه های افلاکی زاگرس»، «سردار»، «دلنوازان هنر»، «سیلم»، «ارغنون» و «آتیلا» از ساعت ۱۵ تا ۲۰: ۱۵ به ترتیب روی صحنه می روند.
صبح ۱۴ اسفندماه نیز اجراهای بخش دانش آموزی در تالار چیت سازیان انجام می شود. گروههای «مصباح الهدی»، «ندای ثامن»، «شهید فرجی»، «نسیم صبا»، «آوای مهر طاها» و «جوانه ها» از ساعت ۹ بامداد اجرای شان را به صحنه می برند.
آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی موسیقی«نوای مهر» یکشنبه ۱۵ اسفند، ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار و برگزیدگانش را خواهد شناخت.


منبع:

1400/12/13
23:27:08
5.0 / 5
636
تگهای خبر: آموزش , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر