تاکید معاون استاندار بر تقویت مراکز تولیدی و صنایع خوزستان

تاکید معاون استاندار بر تقویت مراکز تولیدی و صنایع خوزستان

خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در نشست بررسی مشکلات شرکت گروه ملی صنعتی فولاد خوزستان بر تقویت مراکز تولیدی استان تاکید نمود.آقارضا فتوحی در جلسه بررسی مشکلات شرکت گروه ملی صنعتی فولاد خوزستان که در محل معاونت اقتصادی استانداری برگزار شد، اظهار نمود: تقویت مراکز تولید و ثروت استان، کمتر شدن دغدغه های معیشتی مردم را به دنبال دارد. ازاین رو نه تنها نباید اجازه دهیم این مراکز تعطیل یا نیمه تعطیل شوند بلکه باید به دنبال راهکارهای تقویت آنها در سطح استان و ملی باشیم.

وی ضمن اشاره به سهمیه مصارف صنایع و شرکت ها در استان بیان نمود: همراهی و همکاری بین بخشی مدیران صنایع و شرکت هایی چون گاز، برق، آب و… باید بیشتر از پیش شود و در این حوزه پیشنهادات فنی که به اعتقاد کارشناسان قابلیت عملیاتی شدن دارد را ارائه دهند تا این پیشنهادات در سطح ملی پیگیری و دنبال شود.

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان اظهار داشت: واحدهای تولیدی، ادارات برق و گاز سه ضلع یک مثلث هستند که هماهنگی هر چه بهتر بین این زنجیره جهت پیشگیری از مشکلات واحدهای تولیدی سبب رونق بخش اقتصاد می شود.

به گزارش لذت سفر به نقل از استانداری خوزستان، فتوحی ضمن بیان اهمیت موقعیت استراتژیک استان خوزستان برای کشور اضافه کرد: لزوم دارد با درایت، مسؤلان کشوری در جریان مشکلات مختلف استان قرار گیرند و در جهت رفع تمامی این مشکلات و توسعه استان گام برداریم.

در این نشست مدیر عامل گروه ملی صنعتی فولاد خوزستان گزارشی از آخرین وضعیت شرکت و میزان تولید آن ارائه داد.

منبع:

1400/11/18
11:42:39
5.0 / 5
470
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر