معاون گردشگری:

نمایشگاه گردشگری تهران به شهرهای دیگر می رود

نمایشگاه گردشگری تهران به شهرهای دیگر می رود

معاون گردشگری از برگزاری نمایشگاهی گردشگری مشابه نمایشگاه تهران در استان ها و شهرهای دیگر اطلاع داد.


به گزارش لذت سفر به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری، علی اصغر شالبافیان در وبیناری با مدیران کل و معاونان گردشگری استان ها که با هدف برنامه ریزی و هماهنگی نهایی درباره نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از ۹ تا ۱۲ بهمن ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود، اظهار داشت: درصدد هستیم با تداوم و تکرار نمایشگاه گردشگری در سایر استان ها، مشابه آنچه هر سال در تهران برگزار می شود، به صورت مستمر تلاش نماییم گردشگری در ویترین و پیشانی اداره کشور جای گیرد.
وی همینطور با تکیه بر اینکه هر یک از ادارات کل استانی در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران باید معین یکی از بازارهای هدف باشند، اظهار نمود: نیاز است تمشیت فعالان بازار در اولویت کاری استانی قرار گیرد و با حمایت بخش خصوصی برگزاری نشست های B 2 B به صورت حضوری و مجازی با مشارکت میهمانان بین المللی مدنظر قرار گیرد. ادارات کل استانی باید با تسهیل گری امکان حضور شایسته بخش خصوصی در این رویداد مهم را فراهم آورند.
شالبافیان همینطور همکاری فعال با سایر شرکت ها و موسسات معتبر مطرح را که فعالیتی غیر از گردشگری دارند هم در صدر امور اجرایی استانی قرار داد و تصریح کرد: با عنایت به اینکه خیلی از شرکتهای مهم بر اساس مسؤولیت اجتماعی شان دغدغه فعالیت و پشتیبانی از حوزه گردشگری را دارند، می توانیم در جهت ترغیب، تشویق و تبیین حضور شایسته در نمایشگاه گردشگری تهران از آنها بعنوان حامیان این حوزه بهره ببریم.
معاون گردشگری از رؤسای ادارات کل استانی درخواست کرد: با فعال کردن و تجهیز نرم افزاری و سخت افزاری حوزه روابط عمومی و ایجاد زمینه حضور شخصیت های مطرح و اثرگذار استانی در غرفه های مربوطه نسبت به محتواسازی و انعکاس ارتباط دوسویه و تعاملات فرابخشی در این عرصه اقدام نمایند.
شالبافیان سپس با تکیه بر تخصصی بودن نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران، اظهار داشت: معرفی محصولات گردشگری همچون گردشگری خوراک، دریایی، معرفی محور غرب و غیره زمینه ای بوجود آورده است تا استانهای برخوردار از ظرفیت های موجود بتوانند با تاکید بر داشته خود در جهت برندسازی و معرفی استان در چارچوب مورد نظر تلاشی ویژه به صورت بصری و ساختاری داشته باشند تا عموم مردم و فعالان این حوزه بتوانند از فرصت فراهم شده بهره مند شوند.
منبع:

1400/10/15
20:47:40
5.0 / 5
542
تگهای خبر: برنامه , برند , شركت , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر