مدیر کاخ نیاوران تغییر نمود

مدیر کاخ نیاوران تغییر نمود

به گزارش لذت سفر مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با حکم قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تغییر نمود.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، مریم جلالی با پیشینه مدیریتی در رادیو، تلویزیون و سینما با حکم علی دارابی ـ معاون میراث فرهنگی و قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ـ مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران شد. قبل از او، امیررضا شریف نیا که همراه با علی اصغر مونسان ـ وزیر پیشین میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ـ از کیش آمده بود، مدیریت این مجموعه را به عهده داشت.
روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سوابق مریم جلالی به مدیریت وی در پردیس سینمایی ملت، مدیریت گروه اجتماعی و فرهنگی شبکه تلویزیونی تهران، مدیریت گروه خانواده شبکه دو سیما و تهیه و تولید برنامه های رادیویی اشاره نموده است. جلالی فارغ التحصیل ارشد زبان شناسی تاریخی از دانشگاه تهران و دکترای مدیریت برنامه ریزی امور فرهنگی است.
او که در فاصله سالهای ۹۵ تا ۹۸ مدیریت پردیس سینمایی ملت را به عهده داشت، بعنوان نخسین زن سینمادار ایران بعد از انقلاب معرفی شده است. جلالی از سال ۱۳۶۹ کار خویش را در رادیو شروع کرده است. وی در مقطعی عضو شورای محتوایی و نظارت پخش شبکه یک بوده و مسؤولیت طرح و برنامه گروه اجتماعی شبکه سه، طراحی و نویسندگی برنامه های «به خانه برمی گردیم»، «جمعه تعطیل نیست»، «شب بخیر تهران» و «تهران بیست» را به عهده داشته است.
براساس اعلام روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مراسم تودیع شریف نیا مدیر پیشین مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران و معارفه جلالی مدیر جدید این مجموعه، سه شنبه با حضور مسؤلان مربوطه برگزار می شود.
از زمان استقرار مدیریت جدید در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مدیر موزه فرش و مجموعه فرهنگی ـ تاریخی سعدآباد تغییر کرده اند و برای موزه ملی و مجموعه سعدآباد هم شورای راهبردی تشکیل شده است که برخی اعضای آن سوابق در رابطه با فعالیت موزه ای و مدیریت مجموعه های تاریخی ندارند.
منبع:

1400/10/14
13:15:43
5.0 / 5
513
تگهای خبر: برنامه , تاریخی , تولید , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر