در نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری؛

تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا تشریح شد

تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا تشریح شد

لذت سفر: نماینده جمهوری اسلامی ایران در جلسه کمیته های تخصصی مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری مهم ترین اقدامات انجام شده جمهوری اسلامی ایران به منظور بازیابی گردشگری در روزهای پساکرونا و سایر اقدامات تخصصی در جهت توسعه گردشگری کشور را شرح داد.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایرنا از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سعیده نظری رئیس گروه همکاریهای تخصصی بین المللی معاونت گردشگری این وزارت خانه که به همراه علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی جهت حضور در مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری به کشور اسپانیا سفر کرده است؛ در نشست در ارتباط با کمیته های تخصصی این رویداد در حاشیه بیست و چهارمین نشست مجمع عمومی UNWTO شرکت کرد.
وی در جلسه کمیته های تخصصی همچون کمیته آموزش آنلاین، کمیته تدوین کد بین المللی پشتیبانی از گردشگران ICPT و کمیته مجموعه اعضای وابسته حضور یافت و نقطه نظرات جمهوری اسلامی ایران و تلاش کشورمان در این مباحث به خصوص بروزرسانی و بازبینی عناوین و سرفصل های آموزشی گردشگری را ارائه کرد.
تشریح تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا یکی از اهم بخش های گزارش نظری رئیس گروه همکاریهای تخصصی بین المللی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی بود و موضوعات دیگر هم همچون بروزرسانی دانش گردشگری بخش خصوصی حوزه گردشگری به خصوص اعضای وابسته ایرانی سازمان جهانی گردشگری هم عنوان شد.
همچنین رئیس گروه همکاریهای تخصصی بین المللی معاونت گردشگری در صد و چهارمین نشست شورای اجرایی این سازمان حضور داشت که در این جلسه گزارش دبیرخانه UNWTO در بخش های منابع انسانی، مالی، آموزش، کد اخلاق و غیره مورد بررسی قرار گرفت.

1400/09/13
16:55:55
5.0 / 5
950
تگهای خبر: آموزش , سفر , شركت , صنایع دستی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر