شهرک آزمایش گواهی نامه بین المللی می دهد

شهرک آزمایش گواهی نامه بین المللی می دهد

لذت سفر: مدیر صدور اسناد و مدارک بین المللی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی از راه اندازی دفتر جدید صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی راهور ناجا در شهرک آزمایش آگاهی داد.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایرنا از میراث آریا حوریوش عسکری با اعلام این خبر اظهار داشت: این دفتر در امتداد تسهیل و تسریع در ارائه خدمات شایسته به متقاضیان، فراهم آوردن بیش از پیش رفاه حال مشتریان، ارتقای سطح کمی و کیفی همکاری و تعامل بین کانون جهان گردی و اتومبیل رانی و پلیس راهور ناجا و کاهش ترددهای متقاضیان بین دفاتر و نمایندگی های صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی و پلیس راهور، راه اندازی می شود.
مدیر صدور اسناد و مدارک بین المللی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، اشاره کرد: دفتر صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی در اسرع وقت در محل حوزه صدور گواهی نامه ملی در شهرک آزمایش تهران شروع به کار خواهدنمود. متقاضیان دریافت گواهی نامه های رانندگی بین المللی یک یا سه ساله می توانند با در دست داشتن اصل گواهی نامه رانندگی ایرانی و همین طور تصویر گذرنامه و یک قطعه عکس ۴*۳ به این دفتر مراجعه کنند.
وی اضافه کرد: کانون جهان گردی و اتومبیل رانی بعنوان نماینده رسمی فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) تنها مرجع صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی در ایران است. برمبنای قانون اصلاح ماده ۲۲ قانون حمل و نقل و عبور کالاهای خارجی از جمهوری اسلامی ایران و همین طور کنوانسیون های بین المللی ۱۹۶۸ وین و ۱۹۴۹ ژنو، وظیفه ارائه گواهی نامه های رانندگی بین المللی و سایر اسناد و مدارک بین المللی خودرو در ایران، تنها بر عهده کانون جهان گردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی است.
عسکری افزود: نام و مشخصات تمام دفاتر مستقیم و نمایندگی های مجاز صدور اسناد و مدارک بین المللی رانندگی و خودرو کانون جهان گردی و اتومبیل رانی در تهران و سایر استانها در بخش زیر منوی صدور اسناد در نشانی اینترنتی WWW. TACI. IR قابل مشاهده می باشد.
مدیر صدور اسناد و مدارک بین المللی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، اشاره کرد: باتوجه به شرایط کرونا، هموطنان با مراجعه به سامانه اینترنتی به آدرس https: //idp.taci.ir می توانند بدون مراجعه حضوری به دفاتر و نمایندگی ها برای دریافت گواهی نامه اینترنتی رانندگی بین المللی اقدام نمایند.منبع:

1400/09/11
14:34:08
5.0 / 5
1286
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر