معاون گردشگری تاكید كرد:

بهره مندی از جام جهانی قطر با ارائه جاذبه های متمایز گردشگری ایران

بهره مندی از جام جهانی قطر با ارائه جاذبه های متمایز گردشگری ایران

لذت سفر: معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار داشت: برای بهره مندی از فرصت جام جهانی، ارائه محصولات و جاذبه های متمایز گردشگری در قالب تورهای مسافرتی و معرفی به تماشاگران این رویداد و افزایش تعداد خطوط هوایی میان ایران و قطر در دستور کار فعالان گردشگری بخش خصوصی قرار داد.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایرنا از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی علی اصغر شالبافیان در جمع روسای صنوف، فعالان بخش خصوصی و نمایندگان شرکت های هواپیمایی با هدف بهره مندی جمهوری اسلامی ایران از فرصت رویداد بین المللی جام جهانی، اظهار داشت: برگزاری رویداد جام جهانی در همسایگی ایران فرصتی مطلوب برای بهره مندی از این مهم می باشد. تمرکز و برنامه ریزی پیرامون این مساله می تواند دستاوردهای قابل توجهی برای بخش های مختلف خصوصاً فعالان حوزه گردشگری کشور داشته باشد.

وی ادامه داد: باتوجه به وسعت جغرافیایی و جاذبه های متمایز گردشگری کشور، ایران می تواند در جذب تماشاگران جام جهانی اقدام کند؛ به همین دلیل تجمیع ظرفیت های بخش خصوصی با سیاستگذاری و مدیریت صحیح می تواند زمینه ساز استفاده از این رویداد در حوزه های مختلف شود.

شالبافیان با اشاره به زمان برگزاری رویداد جام جهانی ۲۰۲۲ پاییز تصریح کرد: با توجه به این که مدت زمان برگزاری مسابقات در روزهای اوج گردشگری ایران نیست؛ ارائه بسته های سفر متشکل از محصولات متمایز همانند اقدامات ماجراجویانه، ورزش های زمستانی، جاذبه های طبیعی و فرهنگی کشور می تواند سبب جذب تماشاگران و عامل ورود توریستهایی شود که در روزهای برگزاری جام جهانی به کشور قطر سفر خواهند کرد.


منبع:

1400/08/07
14:31:18
5.0 / 5
932
تگهای خبر: برنامه , توریست , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر