آزمایش کرونا در فرودگاه های مختلف جهان چگونه است؟

آزمایش کرونا در فرودگاه های مختلف جهان چگونه است؟

به گزارش لذت سفر خراسان رضوی در شرایط کنونی، مسافران باید پیش از سفر کاری یا تفریحی آزمایش کرونا انجام دهند و هتل های سراسر جهان هم برای تشویق اقامت، گزینه های راحت و حتی آزمایش عرضه می دهند.


به نقل از بیزینس تراولر، فرودگاه ها با راه اندازی مراکز آزمایش کووید- ۱۹ قصد دارند تا سفر (ارائه امکانات برای همه، خدمات خودرویی و آزمایش های سریع در ورودی و خروجی سالن ها) را تسهیل کنند البته باید بدانید که همه آزمایش های کووید- ۱۹ مجوز ورود به هر کشوری در جهان نیستند و هر کشور شرایط مختلفی دارد.
فرودگاه بین المللی توکیو، ژاپن
کلینیک دانشگاه توهو در فرودگاه، آزمایش های پی سی آر (PCR) را برای مسافران خارج از کشور عرضه می دهد و مسافران برای رزرو نوبت باید از قبل تماس بگیرند. هزینه این آزمایش حدود ۳۱۷ پوند و نتایج آن در عرض ۲۴ ساعت در دسترس می باشد.
فرودگاه بین المللی ابوظبی، ایالات متحده عربی
این فرودگاه با شرکت Pure Health (تامین کننده تجهیزات پزشکی) و Tamouh Healthcare همکاری می کند تا آزمایش PCR را در محل انجام دهد و از این طریق آزمایش های سریع را برای مسافران ارائه نماید. این آزمایش برای مسافران ورودی مجانی است و نتایج آن در ۹۰ دقیقه آماده خواهد شد.
فرودگاه بین المللی چاتراپاتی شیواجی، هند
فرودگاه بمبئی آزمایش PCR را برای همه مسافران ورودی بین المللی عرضه می دهد و تا آماده شدن جواب آزمایش، غذا و نوشیدنی مجانی از یک منوی ویژه در سالن به مسافران عرضه می شود. هزینه این آزمایش ۴۰ پوند و نتایج آن در هشت ساعت در دسترس می باشد.
فرودگاه بین المللی هنگ کنگ
این فرودگاه برای عرضه آزمایش سریع PCR با شرکت بیوتکنولوژی Prenetics همکاری می کند و به مسافران خدمات عرضه می دهد و افراد باید حداقل چهار ساعت پیش از پرواز در فرودگاه باشند و از دو هفته قبل میتوان نوبت رزرو کرد. هزینه آزمایش ۴۹۹ دلار هنگ کنگ و نتایج آن طی دو ساعت در دسترس می باشد.


فرودگاه بین المللی استانبول، ترکیه
این فرودگاه با همکاری گروه پزشکی Safak، Biotest و TRG International Health Services، آزمایش های PCR، آنتی بادی و آنتی ژن را عرضه می دهد. مسافران باید برای انجام آزمایش PCR به مرکز آزمایش بروند و بر روی دستگاه، روی دکمه «می خواهم آزمایش شوم» کلیک کرده و شماره دریافت و بعد از راه دستگاه نوبت جواب دهی دریافت نمایند. هزینه آزمایش PCR حدود ۲۲ پوند و نتایج آن در سه ساعت در دسترس می باشد. هزینه آزمایش آنتی بادی حدود ۲۶پوند و نتایج آن ۳۵ تا ۴۵ دقیقه ای آماده و هزینه آزمایش آنتی ژن حدود ۱۵ پوند و نتیجه آن ۲۰ دقیقه بعد عرضه می شود.
فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن، استانبول
این فرودگاه با همکاری Smartlab آزمایش های PCR، آنتی بادی و آنتی ژن را عرضه می دهد. شهروندان ترک می توانند نتایج را در سایت مشاهده کنند و اتباع خارجی هم جواب را به صورت چاپی دریافت خواهند کرد. با عنایت به زمان پرواز و بدون نوبت قبلی برای آزمایش می توانید حضور داشته باشید. هزینه آزمایش PCR حدود ۲۲ پوند است و نتایج آن دو ساعت و نیم پس از آزمایش آماده خواهد شد. آزمایش آنتی ژن و آنتی بادی حدود ۱۵ پوند هزینه دارد و نتایج آن در ۲۰ دقیقه آماده خواهد شد.
فرودگاه چانگی، سنگاپور
این فرودگاه با گروه پزشکی رافلز آزمایش PCR را برای افراد ورودی و دارندگان گذرنامه هوایی عرضه می دهد. انجام آزمایش الزامی است و باید پیش از ورود از راه سایت رزرو شود و افراد تا زمان دریافت نتایج در قرنطینه هستند. هزینه این آزمایش ۱۹۶ دلار استرالیا و نتایج آن در ۴۸ ساعت در دسترس می باشد.
فرودگاه بین المللی شرمتیوویک، روسیه
فرودگاه مسکو با همکاری آزمایشگاه ArchiMed آزمایش مسافران خروجی و ورودی را انجام می دهد. آزمایش با استفاده از روش PCR از راه کیت های قابل حمل انجام می شود. مسافران باید ثبت نام کرده و هزینه آزمایش خویش را به صورت آنلاین پرداخت کنند همینطور امکان آزمایش سریع در همان مراکز وجود دارد. هزینه آزمایش به زمان دریافت نتیجه وابسته است؛ هزینه این آزمایش حدود ۲۷ پوند برای دریافت نتیجه در یک ساعت، ۲۵ پوند در هشت ساعت و ۱۸ پوند در ۲۴ ساعت است.1400/06/30
17:46:09
5.0 / 5
983
تگهای خبر: آزمایش , پزشك , ثبت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر