انجمن عكاسی میراث فرهنگی درگذشت كاوه فرزانه را تسلیت گفت

انجمن عكاسی میراث فرهنگی درگذشت كاوه فرزانه را تسلیت گفت

به گزارش لذت سفر انجمن عکاسی میراث فرهنگی درگذشت «کاوه فرزانه» محقق، مدرس و عضو شورای عکس وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را به جامعه عکاسی کشور و خانواده او تسلیت گفت.به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، انجمن عکاسی میراث فرهنگی در پیامی با تسلیت درگذشت کاوه فرزانه از عکاسان حوزه میراث فرهنگی کشور نوشت: باورمان نمی گردد، استاد کاوه فرزانه، عضو شورای عکس وزارت میراث فرهنگی_گردشگری و صنایع دستی، محقق، مدرس، مترجم، عکاس از میان ما رخت بر بست. متاسفانه بیماری کرونا وی را از ما و از جامعه عکاسی گرفت.

در این پیام آمده است: هیأت مدیره و اعضای انجمن عکاسی میراث فرهنگی ضمن عرض تسلیت به جامعه عکاسی و اعضای انجمن، در غم از دست دادن یکی از فرزانگان و آموزگاران عکاسی و عضو هیأت مدیره به سوگ می نشیند، فرزانه ای مهربان، اندیشمند و پر تلاش.
علیرضا بای رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هم با صدور پیامی درگذشت کاوه فرزانه عکاس میراث فرهنگی را تسلیت گفت.
وی در این پیام نوشت: بیماری کرونا جامعه هنری کشور را بار دیگر سوگوار کرد و این دفعه شاهد فقدان یکی از چهره های شاخص هنر عکاسی کشور هستیم.
استاد کاوه فرزانه عکاس، نویسنده، مدرس عکاسی، عضو انجمن عکاسان ایران و از اعضای برجسته شورای تخصصی عکس وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بودند و خدمات و آثار ارزشمند ای از خود به یادگار گذاشتند. درگذشت این هنرمند بزرگ را به خانواده محترم و جامعه هنری ایران تسلیت می گویم، از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزا صبر و اجر مسئلت دارم.

کاوه فرزانه عکاس حوزه میراث فرهنگی کشورمان روز چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ در سن ۵۴ سالگی بر اثر مبتلا شدن به بیماری کرونا درگذشت.

متولد مهاباد بود و نزدیک به سه دهه سابقه عکاسی داشت و علاوه بر برگزاری نمایشگاه های مختلف انفرادی و گروهی، سابقه داوری جشنواره های مختلف عکاسی همچون دومین و سومین دوره مسابقه عکاسی از پدیده های فیزیکی، چهارمین جشنواره عکس عاشورایی، نخستین دوسالانه عکس نور و نگاه، مسابقه سراسری عکس آب، اولین جشنواره ملی عکس ویرا و نخستین جشنواره ملی عکس حیران را در کارنامه خود داشت.


1400/04/27
11:33:22
5.0 / 5
948
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر