اعلام جزئیات برگزاری آزمون جامع گردشگری

اعلام جزئیات برگزاری آزمون جامع گردشگری

لذت سفر: مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و مطالعات گردشگری اظهار داشت: آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ۱۵ مرداد جاری همزمان در سرتاسر کشور برگزار می گردد.


به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی زاهد شفیعی با اعلام این خبر اظهار داشت: ثبت نام از متقاضیان این آزمون از ۱۲ تیر جاری شروع شده و تا ۲۸ تیر ادامه خواهد داشت و این زمان قابل تمدید نخواهد بود.

وی افزود: افرادی که دوره های آموزش حضوری و یا غیرحضوری خویش را پیش از این در موسسات آموزش گردشگری گذرانده اند جهت شرکت در این آزمون باید در سامانه ثبت نام و تمام فرآیند آن شامل ثبت مشخصات فردی، تائید موسسه آموزشی، تائید اداره کل میراث استان و واریز وجه و نهایتاً دریافت کد رهگیری را طی کنند.
داوطلبان در صورت بروز هرگونه مشکلی در روند ثبت نام، می توانند سوالات را علاوه بر موسسات آموزشی خود از ادارات کل استان متبوع خویش بپرسند.
شفیعی اضافه کرد: این آزمون به صورت استانی در ۷ دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری، مدیرفنی طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری، کارشناس ارزیابان طرح تطبیق ضوابط تاسیسات، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان طبیعت گردی، راهنمایان زمین گردشگری (ژئوتوریسم) برگزار می گردد.
منبع:

1400/04/18
22:11:42
5.0 / 5
994
تگهای خبر: آموزش , برنامه , ثبت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر