بررسی كسب وكارهای نوپای صنعت توریسم در وبینار مجانی

بررسی كسب وكارهای نوپای صنعت توریسم در وبینار مجانی

به گزارش لذت سفر خوزستان با همکاری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان و مؤسسه آموزش گردشگری سهنداعتماد اروند، دوره آموزشی با عنوان «بررسی کسب وکارهای نوپای صنعت توریسم و میهمان نوازی» به صورت مجازی برگزار می گردد.این دوره آموزشی با هدف تشریح صدمه های وارد آمده به صنعت توریسم و صدمه شناسی این پدیده و هم بررسی نحوه ایجاد و رونق فعالیتهای نوپای صنعت توریسم بخصوص هتل داری به صورت مجانی برگزار می گردد.

فعالان حوزه گردشگری، کارشناسان و همه نیروهای انسانی در رابطه با صنعت توریسم، جامعه هدف این دوره آموزشی هستند. این کلاس ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ تا ۱۳ توسط مؤسسه گردشگری و هتلداری سهنداعتماد اروند که یکی از مؤسسات دارای مجوز گردشگری از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان است به صورت مجازی برپا خواهد شد.

اشکان بروج مدرس این کلاس آموزشی خواهد بود. در این دوره، علاوه بر اینکه آخرین وضعیت صنعت توریسم ایران و جهان تشریح می شود به مفاهیم مقدماتی کارآفرینی و استارتاپ و همینطور مفاهیم نوین و برخی استارتاپ های گردشگری و هتل داری ایران و جهان پرداخته و اثرات این نوع فعالیت ها بر کسب وکارهای گردشگری در ایران و جهان تشریح می شود.

به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، بنابر اعلام اداره کل میراث فرهنگی خوزستان، در استان خوزستان تابحال هیچ مؤسسه ای در حوزه کسب وکارهای گردشگری در فضای دیجیتال از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجوز نگرفته که این مورد مشکلاتی را برای ساماندهی این نوع فعالیت ها بوجود آورده است.

علاقه مندان به شرکت در این وبینار می توانند در زمان پیش گفته به تارنمای sahandetemadarvand.ir و یا صفحه اینستاگرام sahandetemadarvand رجوع کنند.

پس از انتهای دوره به شرکت کنندگان گواهینامه رسمی شرکت در دوره از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان اعطا خواهد شد.
1400/03/20
22:56:26
5.0 / 5
1033
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر