اشیای گمشده زوار قم رایگان ارسال می شود

اشیای گمشده زوار قم رایگان ارسال می شود

قم ـ ایرنا ـ اشیای گمشده زوار شهرستانی حرم حضرت معصومه (س) بصورت رایگان برای آنها ارسال می شود.


به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، در صورتیکه صاحبان اشیای گمشده بهر دلیلی به دفتر اشیای پیداشده مراجعه نکنند، خادمان حرم مطهر نهایت تلاش خودرا برای یافتن صاحبان اشیا، انجام می دهند و اگر صاحبان وسیله پیدا شده، زوار شهرستانی باشند، اشیا با هزینه حرم مطهر برای زوار ارسال می شود.
دفتر اشیای پیدا شده در حرم حضرت معصومه (س) در عید نوروز ۱۴۰۰ بصورت مستمر و شبانه روزی فعال است.
گزارش حاکی است: گاهی زوار وسایل و اشیایی ضروری به همراه خود دارند که ممکنست بهر دلیلی آنرا گم کرده باشند، اما در این حرم مطهر هیچ زائری سرگردان نمی ماند و خادمان حرم مطهر برای هر مشکلی چاره ای از پیش تعیین شده دارند.
در دفتر اشیای پیداشده نظم خاصی وجود دارد تا زوار به آسانی بتوانند گمشده خودرا پیدا کنند و باجه های مختلفی مانند باجه تلفن همراه، باجه وجوه نقد و مدارک پیداشده، باجه پوشاک و کیف و باجه اشیای گرانقیمت وجود دارد و خادمان حرم مطهر بانوی کرامت با گرفتن مشخصات وسیله گم شده، زوار را به باجه مرتبط راهنمایی می کنند.
اشیای پیداشده، ابتدا توسط خادمان در دفتر ثبت اندیکاتور برمبنای نوع آن و با تاریخ، ثبت می شود و زمانی که صاحب آن پیدا شود با دریافت آن از این دفتر خارج می شود.
زائران حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند در قم با تلفن ۳۷۱۷۵۱ با پیش شماره ۰۲۵ تماس بگیرند و یا به تارنمای این آستان مقدس به آدرس https: //amfm.ir مراجعه کنند. /منبع:

1400/01/14
23:46:19
5.0 / 5
1328
تگهای خبر: ثبت , شهر , نوروز , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر