قیمت خودپرداز شخصی

قیمت خودپرداز شخصی

خرید خودرپرداز شخصی نوعی دستگاه كامپیوتری بسیار بسیار پیشرفته است كه با هدف ارائه بعضی از خدمات بانكی در اختیار مشتریان قرار گرفته می شود.


خرید خودرپرداز شخصی نوعی دستگاه کامپیوتری بسیار بسیار پیشرفته  است که با هدف ارائه بعضی از خدمات بانکی در اختیار مشتریان قرار گرفته می شود. با استفاده از دستگاه atm عموم افراد راحت تر می توانند مدیریت مالی حساب بانکی خود را انجام دهند. لذا با مجوز فروش فروش خودپرداز شخصی به شرکت های عرضه کنندۀ دستگاه های ای تی ام، عموم افراد و کسب و کارهای مختلف می توانند با سرمایه گذاری شخصی، از مزایای کارمزد خودپرداز شخصی برای کسب درآمد استفاده نمایند.

شرکت افرا اکسون نیز با سرمایه گذاری شخصی، توانسته شرایط خرید انواع خودپرداز را برای سیستم های دولتی و شخصی با قیمت مناسب و به صورت کاملاً قانونی در اختیار متقاضیان محترم قرار دهد.

 

قیمت خودپرداز شخصی


قیمت خرید خودپرداز از شرکت بازرگانی افرا به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که پیش از خرید عابربانک باید توجه ویژه به آن نمود. انواع دستگاه ATM در سطح جهان ساخته و عرضه می شوند. از این رو با بهترین قیمت دستگاه خودپرداز را در مدل و برندهای مختلف خریداری نمود. امکان نصب خودپرداز بر روی دیوار و به صورت ایستاده وجود دارد.
کاربرد دستگاه های ای تی ام برای انجام برخی از خدمات بانکی به صورت غیر حضوری می باشد و به واسطۀ شبکۀ شتاب امکان پذیر می سازد. با استفاده از عابربانک می توان در مدت زمان کوتاهی با دادن کارت و به ای تی ام، به برخی از خدمات بانکداری الکترونیکی دسترسی پیدا کرد و نیاز به مراجعۀ حضوری به بانک و اتلاف وقت نخواهید داشت. پیش از اینکه اقدام به خرید عابربانک نمائید، می توانید به صورت تلفنی از قیمت انواع برند خودپرداز مطلع شوید و متناسب با بودجۀ در نظر گرفته شده، این دستگاه را سفارش دهید.

 

شرکت افرا اکسون چندین سال است که فعالیت حرفه ای مجموعۀ خود را در زمینۀ واردات و پخش دستگاه های خودپرداز با برندهای معتبر جهانی آغاز نموده و قادر به ارائه سایر خدمات پشتیبانی و همچنین تعمیرات تخصصی انواع ATM و کارتخوان می باشد.شرکت افرا فروش دستگاه خودپرداز یا همان دستگاه atm عابر بانک  به صورت قانونی و بر مبنای نیاز روز بازار، واردات انواع دستگاه خودپرداز را با برندهای معتبر جهانی انجام می دهد. به دلیل تحریم هایی که برای تأمین قطعات و تجهیزات دستگاه های خودپرداز در نظر گرفته اند، امکان ساخت ATM در داخل وجود ندارد. به همین دلیل اکثر شرکت ها فروش دستگاه خودپرداز برند وینکور، ان سی آر و غیره می باشند.

خرید دستگاه atm، علاوه بر اشخاص و مجموعه های حقوقی، برای اشخاص حقیقی نیز فراهم می باشد. چند سال اخیر با اتصال شبکه شتاب و سوئیچ های بین بانکی، توانسته اند با نصب دستگاه های خودپرداز، برخی از خدمات بانکداری الکترونیکی را به هموطنان ارائه دهند. به همین منظور از خرید انواع دستگاه atm در تهران و شهرستان ها استقبال فراوان شده است.

فروش دستگاه atm شخصی

امروزه بر اساس مجوزهایی که از سوی سیستم مدیریت بانکداری در نظر گرفته شده است، امکان خرید دستگاه atm برای سازمان های دولتی و همچنین شخصی فراهم می باشد. به این ترتیب شرکت های تأمین کنندۀ تجهیزات بانکی، فروش انواع دستگاه atm شخصی در مدل و برندهای معتبر می باشند.

هدف از خرید دستگاه خودپرداز شخصی، افزایش تعداد باجه های دستگاه عابر بانک در سطح کشور می باشد. بنابراین مدیریت بانکداری، به صورت کلی برای میزان تراکنش بانکی که توسط دستگاه خودپرداز شخصی صورت گرفته، به مالک دستگاه کارمزد تعلق می گیرد که درصد آن بستگی به بانک طرف قرارداد شخصی فرد دارد.

در صورت تمایل به خرید خودپرداز آگاهی از شرایط خرید خودپرداز می توانید به معتبرترین فروش خودپرداز مراجعه کنید. این مجموعه به دلیل فعالیت انحصاری که در رابطه با فروش انواع خودپرداز دارند، می توانند شما را برای خرید مناسب ترین نوع دستگاه atm راهنمائی کنند که سرعت تراکنش بالا و در عین حال قیمت ارزان برای شما داشته باشد.

 

شرکت افرا اکسون یکی از مجموعه های معتبر در حوزۀ فروش دستگاه خودپرداز و تعمیرات تخصصی  دستگاه های خودپرداز یا همان atm در سراسر کشور می باشد.

 

امروزه انواع دستگاه خودپرداز با برندهای معتبر در سطح جهانی تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته می شود. به این ترتیب علاوه بر سازمان های دولتی، بانکداری ها، مراکز خرید، فروشگاه ها و ... عموم اشخاص حقیقی نیز می توانند متناسب با سرمایه گذاری شخصی از مزایای خودپرداز شخصی برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان مجموعۀ خود استفاده کنند. لذا سیستم مدیریت بانکی به منظور ارائه بهترین خدمات و تسهیلات به مشتریان خود، قادر به ارائه کارمزد به خریداران خودپرداز شخصی می باشند.

بر اساس میزان تراکنشی که هر کدام از دستگاه های atm دارند، از سوی بانک طرف قرارداد کارمز دریافت می کنند که می تواند بستر مناسبی برای کسب درآمد همیشگی محسوب شود.

قیمت  خرید دستگاه خودپرداز شخصی به نوع ماژول های طراحی شده، مدل و برند دستگاه، تعداد باکس پول گذاری، ابعاد، رایج بودن قطعات دستگاه در داخل کشور و سیستم امنیت دستگاه بستگی دارد.

 

با آگاهی نسبت به این موارد می توانید به صورت تلفنی و یا اینترنتی، درخواست لیست قیمت خودپرداز شخصی را از شرکت افرا اکسون داشته باشید. بدین وسیله واحد فروش پس از بررسی درخواست شما، در مدت زمان کوتاهی به نیاز شما پاسخ داده می شود.
 

فروش خودپرداز با بهترین قیمت

با توجه به آگاهی که عموم مردم نسبت به کاربرد عابر بانک و مزایای آن پیدا کرده اند. شاهد تعدد خرید و نصب خودپرداز در مکان های مختلف می باشیم. نکتۀ حائز اهمیتی که در رابطه با خرید این دستگاه و نصب آن وجود دارد، کسب درآمد با دستگاه خودپرداز می باشد. برای اطلاع از قیمت خودپرداز های Wincor، NCR و سایر برندهای معتبر می توانید با شرکت افرا اکسون تماس بگیرید.

امروزه با وجود دستگاه های عابر بانک به سهولت می توان خدمات برداشت موجودی، چاپ چند گردش آخر، چاپ موجودی حساب، پرداخت قبوض آب، گاز و برق، پرداخت اقساط و مواردی از این قبیل را بدون معطلی در باجه های بانک انجام داد.

 

پارامترهای مهم تعیین قیمت خودپرداز مرتبط به وزن، ابعاد، ماژول های طراحی شده در سیستم نرم افزار دستگاه، تعداد باکس پول، سیستم امنیتی دستگاه و همچنین کیفیت جنس بدنۀ خودپرداز می باشد. به این ترتیب متناسب با بودجۀ در نظر گرفته شد، با قیمت ارزان دستگاه خودپرداز خریداری نمائید.

همانطور که گفته شد، امکان خرید انواع خودپرداز و خرید دستگاه کارتخوان سیار توسط اشخاص حقیقی و حقوقی فراهم می باشد. علاوه بر آنکه با خرید ای تی ام می توان کسب درآمد نمود چون میزان گردش کارکرد و میزان مبلغ برداشتی می توان به صورت قانونی از طرف بانک منتخب، سود و کارمز دریافت کنید.

 

برخی از افراد نیز به همین دلیل خواستار تهیۀ خودپرداز در ساختمان مسکونی، تجاری، اداری و سایر اماکن هستند. با گسترش فضای اینترنتی و مشغله های کاری که عموم مردم با آن درگیر هستند، استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک توانسته بخش اعظمی از نیازهای بانکی عموم مردم را مرتفع سازد و نیاز به صرف زمان در باجه های بانک نداشته باشند. قیمت دستگاه خودپرداز بر مبنای مدل و برند مشخص می شود. ضمن آنکه سطح ماژول های طراحی شده برای عابربانک تأثیر مستقیم بر روی قیمت ATM دارد و پیش از تصمیم برای خرید می توانید به صورت تلفنی و یا اینترنتی با شرکت افرا اکسون تماس بگیرید.

 

اکثر دستگاه های خودپرداز به سیستم شبکه شتاب متصل می باشند و بدین وسیله با دادن کارت عابر بانک خود به دستگاه و وارد کردن رمز می توان از امکانات دستگاه ها عابربانک برای برداشت وجه، انتقال وجه بانکی و غیره استفاده نمود که بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و اتلاف وقت کمتری برای افراد خواهد داشت.

 

شرکت افرا اکسون به عنوان یکی از شرکت های معتبر در عرصۀ تأمین انواع دستگاه ای تی ام با برندهای معتبر در سراسر کشور می باشد.
شرکت بازرگانی افرا به عنوان یکی از اولین فروشندگان دستگاه های atm در سطح کشور می باشد که امکان خرید حضوری و سفارش اینترنتی دستگاه های خودپرداز دولتی و شخصی را برای متقاضیان محترم قرار داده است.

شرکت افرا اکسون با سرمایه گذاری لازم، توانسته فعالیت کسب و کار خود را در حوزۀ واردات و فروش دستگاه های atm با برندهای معتبر ادامه دهد. هم اکنون نیز توانسته بهترین شرایط را برای خرید دستگاه atm شخصی برای افراد حقیقی فراهم کند.

 

خرید دستگاه atm به منظور درآمدزایی

مدیریت بانکداری ملی برای اینکه بتواند سطح خدمات بانکداری الکترونیکی کشور را گسترش دهد، خدمات خرید دستگاه atm شخصی را برای متقاضیان در سراسر کشور فراهم نموده اند. به این ترتیب برای جلب رضایت مالکین دستگاه، بر اساس سطح تراکنش بین بانکی و برداشت پول نقد توسط دستگاه صورت گرفته می شود، درصدی کارمزد به خریدار تعلق می گیرد.

 

به این ترتیب خیلی از افراد به منظور درآمدزایی اقدام به خرید دستگاه atm برند وینکور، ان سی آر و غیره می کنند. از مهمترین مزایای دستگاه خودپرداز می توان به ارائه خدمات بانکداری آن اشاره نمود که می تواند به واسطۀ دریافت کارت بانکی و رمز ورود، خدمات پرداخت وجه، پرداخت قبوض، نمایش موجودی حساب، شارژ و ... را به دارندۀ کارت ارائه دهد.

پیش از خرید دستگاه atm، توصیه می کنیم که اطلاعات جامعی نسبت به شرایط خرید و قیمت برندهای مختلف دستگاه خودپرداز پیدا کنید. علاوه بر آنکه نوع ماژول های که دستگاه در اختیار کاربر قرار می دهد، نیز در انتخاب خرید دستگاه atm مؤثر است.

 

شرکت افرا اکسون با نیاز جامعۀ ایرانی به بانکداری الکترونیکی، در زمینۀ واردات و فروش دستگاه خودپرداز سرمایه گذاری نموده و به هموطنان خود خدمات ارائه می دهد.

 

 شرکت افرا اکسون

 

آدرس: تهران .بلوارمیرداماد - خیابان کازرون جنوبی - کوچه رامین - پلاک ۱۶ - واحد 2

 

کد پستی :1549743514

آدرس کارگاه : شهریار . بلوار رسول اکرم -نرسیده به میدان نماز - خیابان رزاق دوست(درختی) - نرسیده به تالار آریا -پلاک 17

 

ایمیل: info@afraexon.com

 

شماره های تماس: 02122229976 - 02122253854 - 02126424094

 

فکس: 02122274703

1400/01/12
00:16:54
5.0 / 5
1142
تگهای خبر: رپورتاژ , برند , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر