مدیرعامل شركت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی:

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران بازدید عمومی ندارد

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران بازدید عمومی ندارد

لذت سفر: مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی اظهار داشت: نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران در محل دائمی نمایشگاه بین المللی به صورت کاملا تخصصی برگزار می گردد و بازدید حضوری عمومی و مردمی ندارد.به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، نمایشگاه (تخصصی) گردشگری و صنایع دستی تهران با شعار «سفرهای ایمن و مسئولانه» از امروز سه شنبه (پنجم اسفند ۹۹) راه اندازی شد و به مدت چهار روز تا هشتم اسفند در محل دائمی نمایشگاه ها در تهران ادامه دارد.

علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام نموده است: برگزاری هرگونه نمایشگاه در صورتیکه تخصصی باشد فقط برای حضور متخصصان مربوطه امکان پذیر است و حضور در نمایشگاه های تخصصی برای عموم مردم آزاد نیست و فقط متخصصان در ارتباط با آن حوزه می توانند در نمایشگاه حاضر باشند.

خشایار نیکزادفر روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شروع به کار می کند به صورت کاملا تخصصی برگزار می گردد و صرفاً از بخش های خدمت دهنده گردشگری کشور دعوت شده است و به هیچ عنوان بازدید عمومی برای حضور مردم در نظر گرفته نشده است.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی اضافه کرد: در این نمایشگاه شیوه های نوین خدمات گردشگری در دوران کرونا به معرض نمایش گذاشته می شود همینطور خدمات دهندگان گردشگری در این سه روز تجربیات خود در دوران کرونا را با یکدیگر تبادل می کنند و علاوه بر آن دوره های آموزشی گردشگری در دوران همه گیری طراحی شده، که برگزار می گردد.

نیکزاد فر با تکیه بر اینکه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی سال جاری کاملا تخصصی است، اضافه کرد: مخاطب این نمایشگاه فعالان تخصصی حوزه گردشگری و صنایع دستی هستند و فضای نمایشگاه با رعایت ضوابط و شیوه نامه های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی کرونا طراحی شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه که صاحبان مشاغل و تاسیسات گردشگری حضور دارند شیوه نامه های نوین مقابله با ویروس کرونا در اماکن و تاسیسات گردشگری آموزش داده می شود تا در دوران کرونا و پساکرونا این اصول و ضوابط را اجرا و رعایت نمایند.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی تصریح کرد: به علت انتشار کرونا این دوره از نمایشگاه بازدیدکننده عمومی و مردمی ندارد و تبلیغات و دعوت عمومی هم انجام نشده است، علاقه مندان و مردم و خبرنگاران و گزارشگران هم می توانند این نمایشگاه را در سایت به صورت غیرحضوری و برخط بازدید کنند.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهانگردی بیان نمود: مردم و گردشگران از ارکان اصلی گردشگری و سبب دلگرمی فعالان حوزه گردشگری هستند اما سال جاری برای رعایت سلامت عمومی مردم و رعایت دستورالعمل های بهداشتی این نمایشگاه به صورت محدود و مخاطب تخصصی برگزار شد و امیدواریم در دوره های بعدی و رویدادهای دیگر با عبور از همه گیری ومهیا شدن شرایط بتوانیم حضور مردم و علاقه مندان به صنعت توریسم و گردشگران را شاهد باشیم.
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی بامداد امروز (سه شنبه، پنجم اسفند) با حضور علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و مهمانان ویژه این مراسم همچون برخی سفرا و فعالان صنعت توریسم در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران راه اندازی شد.
این نمایشگاه که برای اولین بار به علت شرایط ویژه کرونا با شرایط خاص برگزار می گردد در چهار سالن آماده اطلاع رسانی در مورد موضوعات گردشگری و صنایع دستی است. در این نمایشگاه که حدود ۱۶۰ شرکت فعال در حوزه گردشگری حضور دارند سه سالن به حوزه گردشگری و یک سالن به صنایع دستی و هنرهای سنتی اختصاص دارد.منبع:

1399/12/06
13:52:14
0.0 / 5
996
تگهای خبر: آموزش , تبلیغات , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر