موافقت شورا با بررسی لایحه اجبار شهرداری برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری

موافقت شورا با بررسی لایحه اجبار شهرداری برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری

به گزارش لذت سفر با پیشنهاد رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران اعضای این شورا با بررسی لایحه اجبار شهرداری برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری موافقت کردند.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، حسن خلیل آبادی در دویست و شصت و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد داد: با عنایت به تاخیر در بررسی دستور لایحه «الزام شهرداری تهران برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال ۲۰۲۱ الی ۲۰۲۲ میلادی (۱۴۰۰ شمسی) در تهران»، بررسی این لایحه در دستور کار این جلسه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه لایحه مذکور زمان مشخصی جهت بررسی و تعیین تکلیف دارد، اضافه کرد: باید به مجمع جهانی گردشگری اعلام نماییم شهرداری تهران در سال ۲۰۲۱ آمادگی میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری را دارد تا مقدمات آن هرچه سریعتر فراهم گردد.

وی تصریح کرد: از آنجایی که مقرر بود در جلسه گذشته این دستور بررسی شود و با تغییر و جابه جایی در دستور جلسه بررسی لایحه به تعویق افتاد، پیشنهاد می کنم امروز قبل از بررسی پرونده های باغات این لایحه تصویب شود تا به شهرداری اعلام نماییم در جهت اجرای آن گام بردارد.

به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران این پیشنهاد را با ۱۹ رای موافق به تصویب رساندند و نهایتا بعد از بحث و بررسی کلیات این لایحه هم با ۱۸ رای موافق اعضای شورا به تصویب رسید.
منبع:

1399/10/23
23:16:08
0.0 / 5
1061
تگهای خبر: شهر , فرهنگی , گردشگری , میراث
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر