سردار بازی جدی سال شد

سردار بازی جدی سال شد

به گزارش لذت سفر بازی ˮ سردارˮ که با هدف ترویج گردشگری ایده طراحی نرم افزاری برای بازدید از خانه ستارخان طراحی شده رتبه اول بخش جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۹ را از آن خود کرد.به گزارش روز جمعه ایرنا از اداره ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، بازی " سردار" ساخته تیم آزمایشگاه حقیقت افزوده شناختی (کارلَب) در دانشگاه هنر اسلامی تبریز با هدف ترویج گردشگری ایده طراحی نرم­افزاری برای بازدید از خانه ستارخان، سردار ملی در تبریز را دستاویز خلق بازی ای جذاب کرده تا مخاطب تجربه متفاوتی از بازدید از این موزه تاریخی به کمک فناوری حقیقت افزوده داشته باشد.

با اعلام هیات داوران بخش جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۹ این بازی به خاطر داشتن زیرساخت فنی مناسب، خلاقیت در عرضه خدمات به حوزه گردشگری و ساختار تجاری قابل قبول بعنوان بازی جدی سال انتخاب گردید.

همچنین بازی " ویلکا" با مبحث توان بخشی که با رویکرد کمک به توان یابانی که از ویلچر استفاده می نمایند، طراحی شده است رتبه دوم این بخش و جایزه ۶ میلیون تومانی را به دست آورد. بازی "تکاپو" با مبحث سبک زندگی هم رتبه سوم و جایزه ۵ میلیون تومانی را دریافت کرد.

با اعلام هیات داوران بازی های راز متان، ری اکشن و فیروزه هم به ترتیب رتبه های بعدی بخش جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۹ را به دست آوردند و جوایز ۴ میلیون تومانی، ۳ میلیون تومانی و یک میلیون تومانی به آنها اهداء شد.


1399/10/07
12:21:53
5.0 / 5
1365
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر