عرضه آئین نامه اجرایی برند ملی گردشگری به دولت

عرضه آئین نامه اجرایی برند ملی گردشگری به دولت

به گزارش لذت سفر مدیركل دفتر مطالعات و آموزش از عرضه آئین نامه اجرایی برند ملی گردشگری جمهوری اسلامی ایران به هیئت دولت اطلاع داد و این آئین نامه را بالاترین سند حمایتی از برند ملی گردشگری دانست.


محمدرضا زاهد شفیعی بیان نمود: طی چند روز آینده آئین نامه اجرایی برند ملی گردشگری برای تصویب به هیئت دولت عرضه می شود. مقدمات اولیه انجام شده و در صورت تصویب آن، برند ملی گردشگری کشور برای نخستین بار صاحب آئین نامه می شود.
او با تاکید بر اهمیت این آئین نامه در پشتیبانی از برند ملی گردشگری اضافه کرد: با تصویب این سند وظایف و تعهدات سایر دستگاه های عضو شورای راهبردی برند ملی گردشگری در قبال ساخت، مدیریت، عرضه و ترویج مشخص می شود و اجماع بین دستگاهی برای پشتیبانی از برند شکل می گیرد.
مدیر کل دفتر مطالعات و آموزش با اشاره به اهمیت اهدا نشان برند ملی گردشگری، افزود: برند ملی گردشگری فاخرترین نشانی است که به کالاها و خدمات ویژه گردشگری و کسانی که در راه تعالی و توسعه گردشگری تلاش می کنند، داده خواهد شد.
او تاکید کرد: با عنایت به این که بعد از سال ها صاحب این نشان شده ایم باید حمایت های لازم از آن صورت گیرد. اوایل هفته جاری هم پیرامون پشتیبانی از برند، با معاون اول رئیس جمهوری جلسه ای داشتیم و پیشنهادهای خویش را در این خصوص عنوان شد.
شفیعی معرفی و اطلاع رسانی از راه مبادی ورودی شهرها، حمل و نقل جاده ای، روستاهای هدف و شهر گردشگر، اطلاع رسانی، فرهنگ سازی، پخش تیزر، تبلیغ در محیط های نمایشگاهی و همکاری در برگزاری نمایشگاه اختصاصی را، بعضی از وظایف محول شده به سایر وزارتخانه ها و دستگاه ها عنوان نمود.


1399/06/26
11:45:23
5.0 / 5
1566
تگهای خبر: آموزش , برند , حمل و نقل , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر