كاهش ۹۰ درصدی درآمد بزرگترین ایرلاین آمریكا

كاهش ۹۰ درصدی درآمد بزرگترین ایرلاین آمریكا

لذت سفر: شركت هواپیمایی آمریكن ایرلاینز اخیرا برآورد و اعلام نموده است كه درآمدزایی آن در سه ماهه دوم سال جاری میلادی نسبت به زمان مشابه سال قبل 90 درصد كاهش خواهد یافت.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، آمریکن ایرلاینز که بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان از لحاظ سایز ناوگان هوایی، تعداد مسافران جابجا شده و درآمدزایی محسوب می شود، اخیرا برآورد و اعلام نموده است که تحت تاثیر شیوع گسترده و بحران پاندمی کرونا درآمدزایی آن در دومین فصل از سال جاری میلادی نسبت به زمان مشابه سال قبل یک کاهش ۹۰ درصدی را تجربه خواهدنمود.
البته این در حالیست که تقاضا برای سفرهای هوایی در ماه جاری میلادی(ژوئن ۲۰۲۰) نسبت به ماه های پیش از آن به میزان قابل توجهی افزایش یافته و امیدواری مدیران ایرلاین های فعال و مستقر در سراسر جهان نیز به تبع آن نسبت به بهبود وضعیت پرواز و درآمدزایی شرکت های هواپیمایی مختلف رشد کرده است.
این شرکت هواپیمایی آمریکایی همین طور اعلام نموده است که ۵۵ درصد از ظرفیت پروازهای داخلی و ۲۰ درصد از ظرفیت پروازهای بین المللی خودرا در ماه آینده میلادی ژوئیه ۲۰۲۰ از سر خواهد گرفت. این بدان معناست که بطور میانگین حدود ۴۰ درصد از خطوط و ظرفیت پروازی آمریکن ایرلاینز در ماه آینده میلادی باز خواهد گشت.
آمریکن ایرلاینز یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی مستقر در ایالات متحده آمریکاست که دفتر مرکزی و مقر آن در شهر تگزاس واقع شده است.
منبع:

1399/03/24
14:36:05
5.0 / 5
3247
تگهای خبر: سفر , شركت , شهر , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر