دهیار ابر در گفت وگو با لذت سفر:

به جنگل ابر سفر نكنید

به جنگل ابر سفر نكنید

لذت سفر: سمنان دهیار روستای ابر از هم وطنان خواست تا اختتام بحران ناشی از شیوع كروناویروس به این روستای هدف گردشگری سفر نكنند.


دهیار روستای ابر از هم وطنان خواست تا اختتام بحران ناشی از شیوع كروناویروس به این روستای هدف گردشگری سفر نكنند.
محمدرضا اسلامی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با وجود هشدارها همچنان مراجعاتی به این روستا بمنظور سفر به جنگل ابر وجود دارد اما به هیچ عنوان اجازه ورود به جنگل و روستا داده نشده و مسافران برگردانده می شوند.
وی با اعلان اینكه به هیچ عنوان اجازه ورود داده نمی گردد اضافه كرد: هم اكنون روزانه بین 20 تا 30 خودرو با هدف سفر به جنگل به روستا مراجعه می كنند كه همگی برگردانده می شوند.
دهیار روستای هدف گردشگری ابر با اعلان اینكه خودرو های غیربومی در ورودی روستا برگردانده و خودرو های بومی ضدعفونی می شوند افزود: دهیاری ابر تا اختتام تاریخ اعلام شده و تا مادامی كه خطرات ناشی از همه گیری كروناویروس به انتها نرسد ورودی روستا را بسته و اجازه ورود به هیچ مسافری داده نخواهد شد.
دهیار روستای ابر با اعلان اینكه جنگل ابر دارای دو نقطه ورودی است اشاره كرد: هر دو ورودی یكی با ایجاد یك خاكریز و دیگری با ایجاد یك كانال بسته شده و امكان عبور خودرو از آنها وجود ندارد.
اسلامی با اعلان اینكه از هم وطنان تقاضا داریم در این شرایط به هیچ عنوان به روستا و جنگل ابر سفر نكنند افزود: ما آمادگی داریم پس از عبور از شرایط فعلی و ریشه كنی كووید19 پذیرای همه دوستداران طبیعت باشیم اما در شرایط فعلی به هیچ عنوان اجازه ورود مسافر به روستا و جنگل داده نمی گردد و همه مراجعات احتمالی بازگردانده می شوند.
وی از نظارت جدی بر مراكز اقامتی و بومگردی های این روستا آگاهی داد و اظهار نمود: هیچ كدام از مراكز اقامتی اجازه پذیرش مسافر در این شرایط را ندارند.
دهیار ابر در پاسخ به پرسشی درباب ابتلای روستاییان ابر به كروناویروس اظهار داشت: یكی دو مورد مبتلاشدن در روستای ابر نیز وجود داشت كه خوشبختانه پس از بستری و مداوا ترخیص شدند.

بازگرداندن خودرو ها از ورودی جنگل( امروز 7 فروردین)

منبع:

1399/01/08
23:18:04
5.0 / 5
4137
تگهای خبر: خودرو , روستا , سفر , طبیعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر