وزیر میراث فرهنگی برای سفرهای پس از كرونا قول داد

وزیر میراث فرهنگی برای سفرهای پس از كرونا قول داد

به گزارش لذت سفر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن دعوت مردم برای سفر نرفتن و در خانه ماندن به منظور مقابله با كرونا، از تمهیدات ویژه سفر برای هم وطنان پس از فروكش كردن شیوع این بیماری اطلاع داد.به گزارش لذت سفر به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، متن بیانیه علی اصغر مونسان خطاب به هموطنان به شرح زیر است:
«بی تردید مهم ترین انگیزه سفر و گردشگری كمك به ارتقای سلامت جسمی و روحی انسان ها است و در جایی كه احساس خطر و نا امنی وجود دارد خودبه خود مبحث سفر تحت الشعاع قرار می گیرد. بر همین سیاق شیوع كرونا باعث كاهش و حتی حذف سفر به صورت مقطعی شده تا سلامت جوامع حفظ شود.
اینجانب بعنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن قدردانی از همراهی روز افزون مردم فهیم كشورمان، از عموم مردم می خواهم با خودداری از سفر، نوروز ۹۹ را در كنار اعضای خانواده در منزل با صحت و سلامتی سپری كنند. بدون شك ایران اسلامی از این بحران با سربلندی بیرون خواهد آمد و این قول را به مردم صبور كشورمان می دهم كه بعد از شكست كرونا شرایط خوبی در شأن ملت بزرگوار ایران برای موجی از سفرهای نشاط انگیز فراهم خواهیم كرد.»

1398/12/23
14:50:59
5.0 / 5
4097
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر