پیام وزیر میراث فرهنگی به مناسبت 22 بهمن

پیام وزیر میراث فرهنگی به مناسبت 22 بهمن

لذت سفر: وزیر میراث فرهنگی در پیامی ضمن متفاوت خواندن راهپیمایی امسال 22 بهمن، حضور حماسی و باشكوه ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی را پاسخ دندان شكن دیگری به تحركات ددمنشانه آمریكا و حامیانش دانست.


به گزارش لذت سفر به نقل از مهر، در پیام و فراخوان علی اصغر مونسان به مناسبت چهل ویكمین سالگرد پیروزی انقلاب و اربعین شهادت سردار شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و هم رزمان ایشان آمده است:
«جاء الحق و زهق الباطل إن الباطل كان زهوقا. حق آمد و باطل نابود شد. یقیناً باطل نابودشدنی است. اسرا آیه ۸۱. چهل و یكمین سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی و چهل و دومین بهمن اقتدار را در حالی گرامی می داریم كه ایران اسلامی یكی از حساس ترین دوره های حیات پرفراز و نشیب خودرا سپری می كند؛ دورانی كه به رغم تمام تهدیدها و تحریم ها شاهد اتحاد، همدلی و مقاومت تحسین برانگیز امت یكپارچه در دفاع از حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان های والای حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر در سایه رهبری هوشمندانه مقام عظمای ولایت هستیم؛ اما حضور ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال یك خاصیت و تفاوت خاص نیز با هر سال دارد. بی شك تقارن ایام اربعین شهادت سردار سرافراز و پر افتخار سپاه اسلام سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در جنایت تروریستی رژیم متجاوز آمریكا در بغداد، حال و هوای دیگری به یوم الله ۲۲ بهمن بخشیده است و حضور گسترده مردمِ آگاه و همیشه در صحنه، پاسخ دندان شكن دیگری به تحركات ددمنشانه آمریكا و حامیانش خواهد داد. خانواده بزرگ وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز ضمن گرامیداشت چهل و یكمین سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی و پاسداشت ایام اربعین شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان، همراه و هم آوا با هم وطنان عزیز، در این مراسم باشكوه بار دیگر فریاد استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را سر خواهد داد.»


منبع:

1398/11/22
15:23:13
5.0 / 5
4601
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر