گیر افتادن گردشگران چینی در اندونزی

گیر افتادن گردشگران چینی در اندونزی

لذت سفر: بعد از آن كه به دنبال شیوع ویروس « كرونا»، اندونزی سفرهای مستقیم خود به مقصد و از مبدا چین را ممنوع كرد، حدود پنج هزار توریست چینی در «بالی» - تفرجگاه جزیره ای محبوب اندونزی - سرگردان شدند.


به گزارش لذت سفر به نقل از بلومبرگ، از آن جا كه بیشتر گردشگران چینی كه به اندونزی سفر كرده بودند از ویزای های كوتاه مدت استفاده می نمایند و نسبت به ممنوعیت پرواز به چین غافلگیر شده اند، اندونزی اعلام نموده مدت زمان ویزای این گردشگران را تا یك ماه افزایش خواهد داد.
با از زمین بلند شدن آخرین پرواز از «بالی» به مقصد «گوانگ ژو»، اندونزی پروازهای مستقیم به مقصد و از مبدا چین را از روز چهارشنبه به حالت تعلیق درآورد.
مقام های این كشور همین طور بطور موقت صدور ویزا برای شهروندان چینی را متوقف كرده اند.
از آن جا كه گردشگران چینی بعد از شهروندان مالزی دومین گروه بزرگ توریستهایی بودند كه سال قبل به اندونزی سفر كردند، « بالی» كه محبوب ترین مقصد گردشگری اندونزی شمرده می شود از همین حالا تاثیرات كم شدن گردشگران را احساس كرده است.
گردشگران چینی كه در اندونزی سرگردان شده اند هنوز می توانند بوسیله كشورهای مالزی و تایلند به چین بازگردند، اما بعضی از آنها ترجیح می دهند به سبب شیوع ویروس «كرونا» در اندونزی بمانند.
اندونزی هنوز هیچ مورد مبتلا به این ویروس را تایید نكرده است.
منبع:

1398/11/17
14:47:14
5.0 / 5
4733
تگهای خبر: توریست , سفر , شهر , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر