در گزارش لذت سفر مطرح شد

واكنش معاون گردشگری درباره ایجاد تشكل های بخش خصوصی

واكنش معاون گردشگری درباره ایجاد تشكل های بخش خصوصی

به گزارش لذت سفر معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی اظهار داشت: ما به بخش خصوصی اعلام نموده ایم كه یك تشكل واحد از این بخش داشته باشیم كه همه انجمن ها، جوامع و اتحادیه ها بتوانند هماهنگ باشند.به گزارش لذت سفر به نقل از مهر، ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی در نشست خبری هفته گردشگری كه قبل از ظهر روز سه شنبه ۲ مهرماه در سالن فجر ارگ آزادی برگزار گردید درباره ایجاد تشكل گردشگری و واگذاری امور به بخش خصوصی به خبرنگار مهر توضیح داد: ما در حوزه بخش خصوصی تشتتی را شاهد می باشیم. دستگاههای مختلفی مانند وزارت كار، وزارت كشور، اتاق بازرگانی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت صنعت و معدن به گرو های مختلفی مجوز داده اند. یكی نامش را انجمن، دیگری نامش را اتحادیه و یا جامعه گذاشته اند و چه بسا در یك موضوعی سه دستگاه همزمان مجوز عرضه كرده اند. این انجمن های گردشگری هم مجوزشان را از دستگاههای دیگر می گیرند. هم ما را و هم خودشان را گرفتار زحمت كرده است.
وی اظهار داشت: به ما اعتراض می شود انتخابات قانونی نیست. من بر چه اساسی بگویم قانونی بوده یا نه. چون زمانی كه شكل گرفت من اصلا حضور نداشتم. یك نفر دیگر از یك جای دیگر صورتجلسه انتخابات آنها را امضا نموده است اما ما كه در این عرصه كار می نماییم حضور نداشتیم. ما گفتیم همه هماهنگ شوید. خودتان یك تشكل واحد داشته باشید نامش هر چه می خواهد باشد، با هر سازوكاری. البته حالا هم در كمیسیون های درجه بندی یا كمیسیون رسیدگی و تا در تدوین برنامه ها و اصناف، بخش خصوصی حضور دارد.
تیموری تصرریح كرد: تنها چیزی كه اعلام نموده اند این بودكه اجازه نظارت بر تاسیس و فعالیتشان را داشته باشیم. اگر همكارانشان شكایتی كرده اند به آنها بگوییم انتخابات در محیطی زیر نظر قانون بوده است. ما فقط جوابگوی بخش خصوصی نیستیم باید پاسخگوی گردشگران و مردم هم باشیم تا اگر حقوقی از كسی ضایع شد بتوانیم آنرا استیفا نماییم.

1398/07/03
19:53:15
5.0 / 5
5086
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر
لینک دوستان لذت سفر
لذت سفر