با توسعه زیرساخت های گردشگری كشور قشرهای مختلف مردم از این صنعت بزرگ نفع می برند

با توسعه زیرساخت های گردشگری كشور قشرهای مختلف مردم از این صنعت بزرگ نفع می برند

لذت سفر: دكتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس و استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرآنلاین از استراتژی های صنعت گردشگری برای توسعه اقتصادی سخن گفت.دكتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس و استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرآنلاین از استراتزی های صعت گردشگری برای توسعه اقتصادی سخن گفت و ایده هایش را بیان كرد.
وی با اشاره به تعدد مكان های گردشگری كشور از آن بعنوان پتانسیلی مثبت برای رونق اقتصاد گردشگری یاد كرد و افزود همین پراكندگی موجب می شود قشرهای مختلف مردم از این صنعت ذی نفع شوند.
این استاد دانشگاه حضور انبوه گردشگر ها را یكی از نشانه های امنیت كشورها دانست و بر سرمایه گذاری متناسب در این زمینه اصرار كرد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی توجه ویژه به گردشگران كشورهای همسایه و منطقه را موجب رونق این صنعت در كشورمان دانست و اظهار داشت كه گردشگر های كشورهای همجوار مثل عراق و كشورهای آسیای میانه به سبب این كه با شرایط منطقه آشنا هستند راحت تر از گردشگر های كشورهای اروپایی و آمریكایی به ایران سفر می كنند و این توانایی بالایی است كه باید از آن به بهترین نحو استفاده برد.
قادری افزود اگر عزم و اراده ای برای توسعه صنعت گردشگری باشد توسعه زیر ساخت های این صنعت نیاز زیادی به ارز ندارد و می تواند با سرمایه گذاری منطقی به بازدهی مناسبی رسید. با كمترین سرمایه گذاری در صنعت گردشگری می توانیم بهترین و بالاترین دریافتی ارزی را برای كشور داشته باشیم. 1717


منبع:

1398/04/23
15:15:07
5.0 / 5
4737
تگهای خبر: برند , ثبت , سرمایه گذاری , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر