رئیس كارگروه فرهنگی و گردشگری شهر نوش آباد:

شهر زیرزمینی نوش آباد بازگشایی می شود

شهر زیرزمینی نوش آباد بازگشایی می شود

لذت سفر: به گزارش لذت سفر، اصفهان رئیس کارگروه فرهنگی و گردشگری شهر نوش آباد اظهار داشت: بعد از موافقت دادستان آران و بیدگل در خصوص بازگشایی شهر زیرزمینی نوش آباد، این مجموعه تاریخی از روز دوشنبه ۲۲ اسفند میزبان گردشگران خواهد شد.جواد سنایی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به مصوبه کارگروه فرهنگی شهر نوش آباد جهت استفاده از تمام ظرفیت های فرهنگی این شهر در تحقق گردشگری ایرانی _ اسلامی، آماده عرضه خدمات به گردشگران با رعایت ضوابط حجاب و عفاف هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از توریستهایی که نوش آباد را بعنوان مقصد سفر نوروزی خود برگزیده اند، انتظار داریم به آداب و رسوم میزبان احترام گذاشته و حقوق شهروندان و شئون اخلاقی را رعایت نمایند.

رئیس کارگروه فرهنگی و گردشگری شهر نوش آباد تصریح کرد: بنا به قانون، اقامتگاه ها و اصنافی که اقدام به ارائه ی خدمت یا فروش کالا به افراد فاقد حجاب می کنند یا کسانی که در فضای شهر، سگ گردانی می کنند بعد از یک مرتبه اخطار، در مرتبه دوم توسط مراجع قانونی تعطیل خواهند شد.

سنایی اظهار داشت: شهر تاریخی نوش آباد که در پنج کیلومتری شمال کاشان قرار گرفته، دارای یک صد اثر تاریخی از دوره های مختلف تمدنی در داخل بافت شهر و بیابان های اطراف آن است که می تواند فرصت مناسبی برای گردشگری در تعطیلات نوروزی شهروندان باشد.

رئیس کارگروه فرهنگی و گردشگری شهر نوش آباد اضافه کرد: کویرگردی بعنوان گردش محبوب مسافران تلقی می شود که علاوه بر زیبایی های طبیعی کویر، میتوان سازه های تاریخی و قلعه دیدنی را در فاصله کوتاهی از این شهر مشاهده کرد.

وی اظهار نمود: شهر تاریخی نوش آباد در میان راه تهران به شهرهای تاریخی اصفهان و یزد قرار گرفته است و میهمانان نوروزی می توانند بعنوان یک مقصد بین راهی، برای گردش یک روزه در نوش آباد، برنامه ریزی کنند.

منبع:

1401/12/20
12:24:00
5.0 / 5
177
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر