مدیركل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی كشوری خبر داد:

اعطای تسهیلات ۴ میلیون تومانی گردشگری به بازنشستگان کشوری

اعطای تسهیلات ۴ میلیون تومانی گردشگری به بازنشستگان کشوری

لذت سفر: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان پرداخت تسهیلات اعتباری چهار میلیون تومانی سفر به بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش، بصورت قرض الحسنه آگاهی داد.


به گزارش لذت سفر به نقل از خبرگزاری ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد اظهار داشت: این تسهیلات بانکی به مبلغ چهار میلیون تومان با دوره بازپرداخت یک ساله و نرخ کارمزد چهار درصد به متقاضیان ارائه می شود و بازپرداخت این تسهیلات یک ماه بعد از پرداخت، از حقوق فرد بازنشسته کسر خواهد شد.
وی افزود: بازنشستگان علاوه بر امکان استفاده از کمک هزینه سفر که تابع شرایط بهره مندی از سهمیه تورها است، می توانند از تسهیلات بانکی قرض الحسنه چهار میلیون تومانی (در صورت دارا بودن شرایط گرفتن تسهیلات) نیز بهره مند شوند.
مرتضایی فرد افزود: متقاضیان جهت استفاده از این تسهیلات می توانند بوسیله درگاه خدمات الکترونیکی صندوق به آدرس sabasrm.ir و بوسیله لینک طرح های یاری (خدمات گردشگری و سفر) به سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین گلف متصل شده و مبادرت به ثبت نام در تورهای تعریف شده این شرکت نمایند.
وی اضافه کرد: بعد از انجام ثبت نام متقاضی در تورهای اعلامی از طرف شرکت پرشین گلف، در صورت تمایل به استفاده از تسهیلات اعتباری، ابتدا مبلغ چهار میلیون تومان از کل هزینه تور کسر شده و مبلغ باقیمانده بصورت نقدی توسط متقاضی به شرکت پرداخت می شود.
بر اساس اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، خدمات گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری فقط بوسیله سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین گلف با نام «سامانه خاتم تور» به بازنشستگان تحت پوشش ارائه می شود و متقاضیان می توانند بوسیله لینک khatamtour.com یا بوسیله مراجعه به شرکت پرشین گلف یا تماس با آن شرکت با شماره تلفن ۸۶۸۲-۰۲۱ از پروسه ارائه این خدمات و تورهای شرکت آگاه شوند.منبع:

1401/06/21
14:16:58
5.0 / 5
203
تگهای خبر: ثبت , خدمات , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر