در گفت وگوی اختصاصی با لذت سفر؛

وزیر کشور: امنیت ما نسبت به اروپا بهتر است

وزیر کشور: امنیت ما نسبت به اروپا بهتر است

به گزارش لذت سفر، وزیر کشور آنچه را که در قالب ایران هراسی با هدف جلوگیری از آمدن توریست به ایران بیان می شود، حرف های بی منطق و ناصحیح دانست و اظهار داشت: امنیت ما نسبت به اروپا چه بسا بهتر است، گردشگران در مسافرت به ایران نگران نباشند.


به گزارش خبرنگار گردشگری ایرنا، سال هاست دستگاه تبلیغی رسانه ای بیگانه، سیاست ایران هراسی را در افکار عمومی جهان ترویج می کند، سیاست نخ نمایی که تلاش می کند از ایران تصویری نا امن و سیاه در جهان ثبت کند، سیاستی که بطور قطع در بازار گردشگری به نفع رقیبان منطقه ای و جهانی خواهد بود. عجیب نیست که وقتی آمارها رشد توریست خارجی در ایران را نشان میدهد بلافاصله بسته های تبلیغاتی ضد ایرانی و ایران هراسی در رسانه ها و رسانه های اجتماعی، روند افزایشی به خود می گیرد.


مسائل خودرا کوچک و مشکلات ما را بزرگ نمایی می کنند!
احمد وحیدی در گفت و گو با خبرنگار گردشگری ایرنا درباره ی امنیت به عنوان زیرساخت گردشگری و تامین آن برای توریستهای خارجی اظهار داشت: امنیت در کشور ما بسیار عالی است، حتی در مقایسه با کشورهای اروپایی امنیت ما چه بسا بهتر است.
وی اظهار داشت: آنچه که دیگران در قالب ایران هراسی تلاش نموده و بیان می کنند تا از آمدن توریست به ایران جلوگیری نمایند، حرف های بی منطق و نا صحیح است.
بیشتربخوانید
گردشگری ابزاری موثر در مقابله با ایران هراسی است
وزیر کشور اظهار داشت: ما مشکل امنیتی نداریم، البته گاهی یک مساله را در کشور ما بزرگ جلوه می دهند، این مسائل بطور طبیعی در کشورهای دیگر هم وجود دارد و فراوان است، آنها مسائل و مشکلات خودرا بزرگ نمی کنند، ولی در کشور ما یک مساله کوچک خیلی بزرگ می شود.
وحیدی اشاره کرد: در هر حال امنیت ما خیلی خوب است و گردشگران در مسافرت به ایران هیچ نگرانی نداشته باشند.
منبع:

1401/06/06
23:34:19
5.0 / 5
273
تگهای خبر: تبلیغات , توریست , ثبت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر