گردشگری روزنه خروج از بحران کرونا

گردشگری روزنه خروج از بحران کرونا

لذت سفر: شرکت چندملیتی هتلداری و گردشگری تی یوآی انتظار دارد بالاترین سطح تقاضای گردشگری برای یونان امسال ثبت گردد.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، گردشگری حدود ۲۰ درصد از تولید ناخالص داخلی یونان را تشکیل می دهد و نقش مهمی در کمک به اقتصاد برای خروج از بحران بدهی یک دهه و به دنبال آن همه گیری کووید-۱۹ دارد.
مدیر ارتباطات این شرکت اظهار داشت: یونان در تابستان امسال باردیگر یکی از محبوب ترین مقاصد تعطیلات است و ما انتظار داریم بالاترین سطح تقاضا را داشته باشد.
در مجموع انتظار می رود این گروه حدود سه میلیون توریست را به یونان بیاورد. وی ادامه داد: تعداد بازدیدکنندگان بیش از پیش از همه گیری که ۲.۸ میلیون نفر بود. شرکت چندملیتی هتلداری و گردشگری تی یوآی(TUI) عنوان نمود که انتظار دارد در سال ۲۰۲۲ باردیگر به سوددهی برسد برای اینکه کشورها محدودیت های حرکت را برداشته اند.
مقامات یونانی گفته اند که انتظار دارند این بخش ۸۰ درصد از رکورد ۱۸ میلیارد یورویی (۱۸.۳۳ میلیارد دلار) درآمد تولید شده در سال ۲۰۱۹ و پیش از همه گیری را برمبنای ۳۳ میلیون بازدیدکننده داشته باشد و این در مقایسه با ۱۴ میلیون بازدیدکننده خارجی سال قبل است.
با این وجود، آنها ممکنست با اختلال مواجه شوند، برای اینکه اعتصابات و کمبود کارکنان موجب لغو هزاران پرواز در سراسر اروپا شده است.
منبع:

1401/04/20
08:20:22
5.0 / 5
269
تگهای خبر: تعطیلات , توریست , تولید , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر