تمام زائرین ایرانی به عربستان رسیدند

تمام زائرین ایرانی به عربستان رسیدند

لذت سفر: سازمان حج و زیارت از توقف صدور ویزای عربستان برای زائرین ایرانی همزمان با آخر پروازهای رفتِ حج، اطلاع داد.


به گزارش لذت سفر به نقل از ایسنا، بیشتر از ۳۹ هزار و ۶۰۰ حاجی ایرانی با ۱۶۲ پرواز به عربستان انتقال داده شدند و براساس اعلام رئیس ستاد مدینه، عملیات انتقال همه حجاج ایرانی به عربستان به پایان رسید.
محمد آزاد همینطور اظهار داشت: تمام زائرین ایرانی تا شامگاه دوشنبه سیزدهم تیرماه وارد شهر مکه خواهند شد. زائرین ایرانی که قبل از مکه وارد مدینه می شوند، معمولاً پنج روز در این شهر اقامت دارند. تا کنون ۲۰ هزار و ۳۱۵ زائر ایرانی قبل از آغاز مناسک حج، به شهر مدینه رفته اند. باقی زائرین هم حدود یک هفته دیگر، بعد از آخر مراسم حج، پنج شب در مدینه حضور خواهند داشت.
رئیس ستاد مدینه همینطور اطلاع داد که با آخر عملیات انتقال زائرین ایرانی به عربستان، صدور ویزای این کشور برای ایرانیان به پایان رسیده است.
اکبر رضایی ـ رئیس ستاد مکه ـ هم فرآیند حضور زائرین ایرانی در شهر مکه را تا کنون بدون مشکل ارزیابی کرد و از آمادگی زائرین جهت شرکت در مناسک حج و سرزمین مشاعر اطلاع داد و اظهار داشت: پرواز برگشت زائرین ایرانی از ۲۳ تیرماه از فرودگاه جده شروع می شود و تا هفتم مردادماه ادامه می یابد و آخرین پرواز زائرین ایرانی هم از فرودگاه مدینه انجام می شود.1401/04/14
10:59:26
5.0 / 5
261
تگهای خبر: زیارت , شركت , شهر , ویزا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
EnjoyTrip.ir لذت سفر لذت سفر